Szkółkarstwo Info już wkrótce

Jedyny na rynku magazyn w całości poświęcony sprzedaży roślin już w marcu trafi na rynek. Tylko w „Szkółkarstwie Info” odpowiedzi na najważniejsze pytania nurtujące szkółkarzy i detalistów handlujących roślinami

Jak niesprzyjająca pogoda wpłynęła na sprzedaż roślin? W jakich segmentach można zaobserwować największą dynamikę wzrostu? Jakie rośliny zyskują na popularności? Kto jest dla szkółek najważniejszą grupą odbiorców? Jak zachęcić klientów do kupowania roślin w polskich szkółkach? Czy jedyną zaletą roślin oferowanych w sieciach DIY jest ich cena? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań już w marcu w „Szkółkarstwie Info”.

Ponadto w magazynie: najnowsze informacje o handlu roślinami w Polsce i Europie, prezentacja nowości roślinnych i odmian polecanych przez szkółkarzy oraz indeks szkółek uszeregowanych według województw.

 

 
Rośliny to jedna z najważniejszych kategorii produktowych w centrach ogrodniczych. Sukces centrów ogrodniczych w dużej mierze zależy od skutecznej sprzedaży roślin. Magazyn „Szkółkarstwo Info” umożliwia szkółkom zaprezentowanie swojej oferty i dotarcie do nowych klientów, a detalistom zwiększenie zysków w handlu roślinami.

Zapraszamy do współpracy!

 

 

 

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: