Targi na plus

Już w najbliższą środę 2 października rozpocznie się 23. edycja międzynarodowej wystawy GrootGroenPlus w Zundert w Holandii. Swoją obecność potwierdziło około 300 uczestników.

 
Wśród wystawców znajdą się przedstawiciele szkółek i firm z Belgii, Niemiec, Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii oraz Polski. Na GrootGroenPlus 2013 wystawiać się będą przede wszystkim producenci oferujący kwitnące rośliny ozdobne, byliny, drzewa alejowe oraz krzewy. Tematem przewodnim wystawy jest hasło „Zieleń bez granic”.
 
GrootGroenPlus współpracuje z belgijskimi targami Florall, w tym roku impreza została połączona z wystawą Treeport, co umacnia pozycję targów i podkreśla ich międzynarodowe znaczenie. 
 
Nowością tegorocznej edycji będzie Plac Innowacji i Inspiracji – centralne miejsce targów, w którym zostaną zaprezentowane m.in. roślinne nowości.
 
„Biznes Ogrodniczy” przyjął zaproszenie na to międzynarodowe wydarzenie. Trzeciego października będziemy uczestniczyć w specjalnie przygotowanym dla dziennikarzy Press Tour – podróży do wybranych gospodarstw szkółkarskich położonych w Zundert i okolicach. 
 
REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: