Targi „OGRÓD” z Biznesem Ogrodniczym

 W dniach 5-7 maja w Gdyni w Parku Kolibki odbędzie się wystawa „OGRÓD”  pod patronatem medialnym „Biznesu Ogrodniczego”   

 
Organizatorzy wystawy, kiermaszu i garden party „Ogród” zapraszają szkółkarzy, gospodarstwa ogrodnicze i producentów galanterii ogrodowej, a także wszystkich miłośników kwiatów i ogrodów z okolic całego Trójmiasta na 16. edycję bardzo popularnej imprezy „Ogród” do zabytkowego zespołu dworsko-parkowego Kolibki w Gdyni Orłowie (vis á vis CH Klif). 
 
Park Kolibki – jego wielkość i różnorodność terenu, historyczne okazy drzew, dogodne położenie oraz wybujała przyroda budzącą się do życia o tej porze roku – to świetne miejsce na wystawę ogrodniczą oraz piknik w mieście. Wzdłuż alei spacerowej wewnątrz parku, na czterech polanach, zlokalizowane zostaną stoiska handlowe z kwiatami rabatowymi i balkonowymi, krzewami owocowymi oraz ozdobnymi, bylinami, ziołami i cebulkami oraz galanterią ogrodową. 
 
– „Ogród” to także piknik rodzinny, to trójmiejskie garden party. Dla osób chcących tylko odpocząć, posłuchać dobrej muzyki, zdegustować smaczne potrawy regionalne na łonie natury i dokonać zakupów przygotowaliśmy szeroką ofertę od producentów z całej Polski. W programie imprezy koncerty muzyki ogrodowej, klasycznej i relaksacyjnej. Zależy nam na stworzeniu warunków do miłego i pożytecznego spędzania czasu z całą rodziną na łonie natury – mówi Agata Gierjatowicz, organizator targów.  Dla miłośników kwiatów organizatorzy przygotowali warsztaty florystyczne, dla właścicieli ogrodów, balkonów i tarasów pokazy komponowania wieloletnich roślin w donicach oraz zasad dobrego komponowania ziół i warzyw w pojemnikach. 
 
Więcej informacji na stronie: www.ogrod-gdynia.pl 
REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: