Targi ogrodnicze Bricomarché 

W Poznaniu w dniach 11-12 października odbyła się V edycja targów Ogród i Dekoracje, zorganizowanych przez sieć Bricomarché

 

Targi ogrodnicze Bricomarché  były doskonałą okazją do wielu rozmów biznesowych, wymiany doświadczeń oraz zaprezentowania produktów i nowości. Swoją ofertę przedstawiły m.in. takie firmy jak: Cellfast, Domex, Westland, Gospodarstwo Szkółkarskie Łazuccy, Polan, Prosperplast, bioExpert, Browin, Firma Nasienna ,,Granum”, Tropical, Wokas, Megran, Szkółka Roślin Ozdobnych ,,Clematisy” M.K.J. Wędrowscy, Bros i Plastkon Polska.

Targi ogrodnicze Bricomarché   odbywają się w doskonałym momencie, co podkreślali wszyscy uczestnicy, to bardzo dobry czas na prezentowanie nowości i pokazywanie oferty. A jak prezentuje się tegoroczna oferta? Z sezonu na sezon poszerza się oferta produktów ekologicznych, zwłaszcza wśród środków ochrony roślin, co jest wynikiem obostrzeń Unii Europejskiej dotyczącej rejestracji preparatów dla hobbystów.  Wszyscy wystawcy zgodnie podkreślali, że to targi w których warto brać udział, bo przynoszą rezultaty w postaci konkretnych zamówień.

–   Jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzonych rozmów. Na naszym stoisku uczestnicy targów mogli zapoznać się z nowościami produktowymi, ale i wyrazić opinie na temat oferty i potrzeb rynku. Dzięki rozmowom z klientami zyskujemy  pomysły na wprowadzenie nowych produktów – mówi Agnieszka Cerapińska, dyrektor ds. sprzedaży w firmie Pawłowski.

 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie