Targi w Tarnowie już niebawem

W środę 9 grudnia odbędą się targi zatowarowaniowe firmy Planta, w których weźmie udział 18 wystawców. Podczas targów odbędzie się konferencja, w czasie której Jarosław Olewicz, wydawca magazynu „Biznes Ogrodniczy”, opowie uczestnikom o sytuacji, perspektywach i zagrożeniach na tradycyjnym rynku ogrodniczym w Polsce

Targi zatowarowaniowe firmy Planta potrwają jeden dzień. – Wydarzenie odbędzie się w Mościckim Centrum Kultury w Tarnowie przy ul. Traugutta 1. W evencie weźmie udział 18 wystawców, a wśród nich takie firmy, jak: Cellfast, Sumin, Kwazar, Lamela, Prosperplast, KHNO Polan, PlantiCo i EkoDarPol – mówi Stanisław Wojtowicz, dyrektor marketingu w firmie Planta. Na uczestników imprezy czekają liczne atrakcje. Spotkanie poprowadzi znany aktor Jacek Kawalec.

Podczas konferencji Jarosław Olewicz, wydawca magazynu „Biznes Ogrodniczy”, opowie o sytuacji, perspektywach i zagrożeniach na tradycyjnym rynku ogrodniczym w Polsce.

 Targi będą doskonałą okazją do zaprezentowania nowości i asortymentu firmy Planta na nowy sezon. – W 2016 r. nie zabraknie nowości. Podczas targów zaprezentujemy nową linię środków Hunter, nowe trawy łąkowe, nawozy jednoskładnikowe oraz oborniki – zdradza Stanisław Wojtowicz.
 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: