Targowy sukces Rolpestu

W piątek, 10 stycznia, 26 producentów spotkało się w Łysomicach na czwartej już edycji targów zatowarowaniowych organizowanych przez hurtownię Rol-Pest. Doskonała organizacja, miła atmosfera i handlowy sukces – tak w skrócie można podsumować spotkanie

– Targi w hurtowni Rol-Pest były bardzo owocne. Przyjęliśmy dużo zamówień. Takie spotkania realnie przekładają się na sprzedaż i ułatwiają promocję produktów – podsumowuje Beata Kowalczyk, handlowiec z firmy Lamela.

W hotelu Monet w Łysomicach spotkali się przedstawiciele firm: Agrecol, Agrimpex, Agropak, Ampol Merol, Best Pest, Bio Arcus, Bros, Cellfast, Centnas, Glotox, Grupa Inco, Granum FN, Hollas, Kard, Kozielski, Kwazar, Lamela, Lasland, Lustan, Marma, Marolex, Plantpol, KHiNO Polan, Vilmorin Garden, Ramp i Romanik. „Biznes Ogrodniczy” reprezentowały Agnieszka Idziak, redaktor prowadzący, i Renata Aleksandrzak, dyrektor ds. sprzedaży reklam.

 – Hurtownia stanowi swoisty łącznik pomiędzy producentem a detalistą, dlatego na naszych barkach spoczywa odpowiedzialność dbania o harmonijną współpracę. Targi zatowarowaniowe stwarzają doskonałą okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń i  zaprezentowania produktów. W przyszłym roku na pewno również zaprosimy do siebie przedstawicieli branży ogrodncizej – podsumowuje Tadeusz Wadych, prezes hurtowni Rol-Pest.

Handlowcy zgodnie podkreślali, że targi zatowarowaniowe mają realne przełożenie na wysoką sprzedaż produktów. Inicjatywa hurtowni pozwoliła im dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców.

– Targi w hurtowni “ROL-PEST” Ostatszewo były od dawna zaplanowane w naszych działaniach handlowo-marketingowych. To spotkanie umożliwiło nam  przeprowadzenie wielu rozmów z klientami. Mogliśmy  również zaprezentować nasze  nowości i przybliżyć zmiany, które wprowadzimy w nowym sezonie  – dla nas szczególnym, gdyż świętujemy 25 lecie Kronen w Polsce. Serdecznie dziękujemy za pomoc którą otrzymaliśmy od organizatorów i jak zawsze przyjacielską atmosferę na targach jak i na bankiecie. W tym roku tym bardziej jest nam miło, gdyż drużyna reprezentująca hurtownię ROL-PEST odpowiedziała na naszą propozycję integracji branży ogrodniczej i jest finalistą Kronen Cup – podsumowuje Jarosław Sieciński, koordynator sprzedaży krajowej w firmie Lasland.
 

REKLAMA