Tendence 2019 – coraz bliżej!

Już 29 czerwca w Frankfurcie startują międzynarodowe targi Tendence i potrwają 3 dni do 1 lipca 2019 r.

Ponad 1000 wiodących marek z całego świata oraz 24 000 profesjonalnych zwiedzających weźmie udział w Tendence 2019! Jako jedna z najważniejszych międzynarodowych imprez konsumenckich Tendence we Frankfurcie nad Menem prezentuje innowacje i trendy w kategorii decor. krajowi i międzynarodowi wystawcy prezentują nowoczesne produkty, rozwiązania i trendy na nadchodzący sezon, a targi Tendence stanowią inspirację dla wielu nabywców w branży ogrodniczej.

Poznaj świat klienta – nowa koncepcja hali 8.0

W tym roku Tendence opracowało nową koncepcję hali 8.0.- Style City to nowy pomysł organizatorów na przyciągnięcie zwiedzających. Hala zostanie przekształcona w duży sklep koncepcyjny z wydzielonymi strefami miejskimi oraz różnymi stylami z zakresu architektury wnętrz. Wszystko będzie przedstawione w taki sposób aby odwiedzający mogli wybrać produkty dopasowane do własnych potrzeb.

„Hala będzie zbudowana według kanału sprzedaży detalicznej, stylu życia i grupy docelowej i jeszcze bardziej ma się skupić na potrzebach klienta. Niektórzy wystawcy nadal zastanawiają się jak przedstawić swoją ofertę w różnych dzielnicach hali 8. Najważniejsze jest, aby mieć świadomość, że chcemy stworzyć świat dla klienta, pełen innowacji i nowatorskich rozwiązań” mówi Philipp Ferger, dyrektor ds. pokazów grupowych Tendence

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: