Tendence wyznacza trendy

Tendence to jedne z ważniejszych międzynarodowych targów dekoracji oraz wyposażenia wnętrz, ogrodów i tarasów odbywających się  w drugiej połowie roku. W dniach 30 sierpnia do 2 września do Frankfurtu przyjadą najważniejsi producenci i dystrybutorzy   dekoracji oraz wyposażenia wnętrz, ogrodów i tarasów

Tendence, jedne z najważniejszych międzynarodowych targów dekoracji oraz wyposażenia wnętrz, ogrodów i tarasów, nie bez powodu nazywane są barometrem trendów w kategorii decor. Inspiracji szukają tutaj handlowcy nie tylko z branży dekoracyjnej. Tendence to miejsce prezentacji szerokiej oferty produktów w kategoriach Giving and Living. W sekcjach ‘Talents’, ‘Next’ oraz ‘Young&Trendy’ można zapoznać się z pomysłami młodych artystów i designerów. – Udział w targach Tendence pozwala kreować oraz rozpowszechniać najnowsze trendy. To także doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów handlowych – podkreśla Olga Mularczyk z biura obsługi targów.


Tendence daje możliwość nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych oraz pozyskania nowych klientów
. W tym samym czasie i miejscu po raz drugi odbędą się targi ecostyle – czyli oferta produktów o charakterze ekologicznym!
Różnorodność prezentowanych pomysłów i kreatywność rozwiązań zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Szczegóły na www.tendence.messefrankfurt.com i www.targifrankfurt.pl

REKLAMA