„Top 300 Centra Ogrodnicze” już w lipcu!

Nowa, uaktualniona i poszerzona edycja jedynego w branży ogrodniczej zestawienia największych centrów ogrodniczych już w lipcu trafi na rynek! W uzupełnionej 7. edycji znajdzie się 50 nowych centrów ogrodniczych nieuwzględnionych w poprzednim zestawieniu

„Top 300” to niezbędne narzędzie pracy dla producentów, którzy chcą współpracować z najważniejszymi centrami ogrodniczymi w Polsce. Przedstawiciele handlowi, poszukujący nowych klientów, w „Top 300” znajdą uaktualnione dane teleadresowe placówek z asortymentem ogrodniczym.

„Top 300” to zestawienie, które umożliwia zwiększenie sprzedaży, rozbudowę dystrybucji, dotarcie do osób decydujących o zatowarowaniu centrum ogrodniczego, promowanie nowych produktów oraz kreowanie wizerunku firmy i marki. Katalog „Top 300” umożliwia także szybkie znalezienie najważniejszych informacji o wiodących punktach handlowych w branży ogrodniczej.

Nie czekaj – zarezerwuj powierzchnie reklamową już dzisiaj! Masz ostatnią szansę na umieszczenie swojej placówki lub reklamy swojej firmy w tegorocznej edycji!

Zarezerwuj powierzchnię reklamową już teraz!

Konrad Urbański – konrad.urbanski@biznes-ogrodniczy.pl

Agnieszka Idziak – agnieszka.idziak@biznes-ogrodniczy.pl

Renata Aleksandrzak – renata.aleksandrzak@biznes-ogrodniczy.pl

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: