Zmieniamy się!

Wystartowała  nowa strona internetowa. Obecnie www.biznes-ogrodniczy.pl  to nie tylko nowoczesna szata graficzna, ale przede wszystkim doskonała funkcjonalność całego serwisu

Wielofunkcyjna, praktyczna i nowoczesna – w tych trzech słowach można opisać nową stronę „Biznesu Ogrodniczego”.  Nowa witryna to nie tylko całkowicie zmieniona szata graficzna, ale przede wszystkim poprawa funkcjonalności i ulepszona formuła, dzięki której dostęp do informacji o produktach będzie szybszy i pełniejszy. Strona  internetowa oraz newsletter zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, zwiększającymi wygodę użytkownika. Nowoczesny design, przejrzystość oraz  powściągliwość w zastosowaniu elementów graficznych  znacząco  wpływają na szybkość dotarcia do wybranych informacji.  Biznes Ogrodniczy.pl jako nowoczesny portal handlu i dystrybucji, informuje o najważniejszych wydarzeniach z branży, w niezwykle łatwy, intuicyjny i szybki sposób pozwoli operatorom rynku dotrzeć do najważniejszych i poszukiwanych informacji.

– Osobiście byłam zaangażowana w rozbudowę nowoczesnego portalu ogrodniczego www.biznes-ogrodniczy.pl.  Oddaję w Państwa ręce multimedialne forum wymiany poglądów, które jest nie tylko uzupełnieniem naszego papierowego wydania, ale i profesjonalnym narzędziem pracy zwiększającym możliwości nowoczesnych form promocji – mówi  Agnieszka Idziak, redaktor naczelna magazynu „Biznes Ogrodniczy”.

Odświeżenie portalu to tylko jeden z wielu elementów nowej strategii wydawnictwa polegających na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań internetowych i social media, które pomogą operatorom rynku ogrodniczego w wejście na konkurencyjny, konsolidujący się rynek zmian.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: