Trzy cenne (dekor) dni

Jesienna edycja cenionych zarówno w kraju, jak i za granicą targów Vitrel już za nami. – W tym roku bardzo wiele firm prezentowało asortyment AGD, który staje się coraz bardziej popularną kategorią w centrach ogrodniczych. Jednocześnie pragnę już teraz serdecznie zaprosić na wiosenną edycję targów Vitrel, które odbędą się w nowym miejscu, w Jachrance k. Warszawy – mówi Elżbieta Ziarnicka, organizatorka targów

 

Tekst: Natalia Dur

 

Vitrel to znane w kraju i za granicą największe targi dekoracyjne w Polsce, które odbywają się dwa razy w roku, podczas edycji wiosennej i jesiennej. – Wystawę organizujemy od 2002 r., jako imprezę branżową wyłącznie dla profesjonalistów, mającą ściśle kontraktacyjny charakter. W tym roku jesienna edycja targów dla wystawców trwała w dniach 20-24 września, a dla firm handlowych i zwiedzających w dniach 21-23 września – mówi Elżbieta Ziarnicka, organizatorka targów.

Tegoroczna edycja wystawy pokazała, z jaką siłą i energią branża decor rozwija się w Polsce. Wśród wystawców i zwiedzających panował duży optymizm. Targi Vitrel spośród innych imprez i spotkań branżowych wyróżniają się specyficzną formułą. Poza typowymi spotkaniami biznesowymi na stoiskach, oferują bezpośrednie nawiązanie kontaktów w kuluarach, w przyjemnej i mniej formalnej atmosferze. Wystawa odbywa się bowiem w hotelu, w którym zatrzymują się wystawcy i firmy handlowe. – Targi były przede wszystkim doskonałą okazją do zapoznania się z szerokim portfolio oferowanych przez producentów produktów oraz panujących trendów. Wystawcy zaprezentowali szeroki wachlarz asortymentu w czterech kategoriach produktowych: „Kreacja stołu”, „Wyposażenie kuchni”, „Dekoracja wnętrz, tarasów i ogrodów” oraz „Upominki i prezenty”. W tym roku bardzo wiele firm prezentowało asortyment AGD, który staje się coraz bardziej popularną kategorią w centrach ogrodniczych. Jednocześnie pragnę już teraz serdecznie zaprosić na wiosenną edycję targów Vitrel, które odbędą się tym razem w Jachrance k. Warszawy w hotelu Warszawianka, w dniach 30 maja do 2 czerwca dla wystawców oraz w dniach 31 maja do 1 czerwca dla firm handlowych i zwiedzających – dodaje Elżbieta Ziarnicka. 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: