Twój Dom, Twój Ogród 2016 już w kwietniu

W centrum targowo-konferencyjnym Expo Mazury 9-10 kwietnia odbędą się targi Twój Dom, Twój Ogród 2016. ,,Biznes Ogrodniczy” objął wydarzenie patronatem medialnym

Przez dwa dni hala Expo Mazury zmieni się w miejsce spotkań klientów z architektami, projektantami wnętrz i ogrodów, dystrybutorami materiałów budowlanych oraz przedstawicielami firm świadczących usługi budowlane. Każdy zwiedzający targi będzie miał możliwość zapoznania się z nowymi trendami dotyczącymi projektowania domów i ogrodów. Dodatkowo organizatorzy zadbali o to, aby odwiedzający mogli nabyć lub zamówić wszystkie niezbędne materiały i produkty.

 

– Targi Twój Dom, Twój Ogród dają możliwość przedstawienia w jednym miejscu i czasie pełnej oferty produktowej i usługowej przed szeroką publicznością. To świetna okazja do bezpośredniego spotkania z klientami oraz do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. – mówi Krzysztof Kapinos, specjalista ds. marketingu w Expo Mazury.

 

Twój Dom, Twój Ogród to nie tylko prezentacja produktów i usług wystawiających się firm, ale również bogaty program wydarzeń towarzyszących, tj.: pokazy, warsztaty oraz konkursy dla odwiedzających targi.

 

– Urządzamy pokaz olbrzymich figur stworzonych z recyklingu oraz prelekcje z zakresu budownictwa i architektury ogrodowej. Obecnie mamy 50 wystawców, natomiast liczba ta ciągle wzrasta – dodaje Krzysztof Kapinos.
 

REKLAMA