Ucz się od Advisera

Firma Adviser zaprasza na  szkolenie poświęcone tematyce nawadniania w dniach 16 i 18 marca w hotelu Henlex w Poznaniu

„Projektowanie automatycznych systemów nawadniania” to szkolenie przeznaczone dla osób, które chcą  dowiedzieć się więcej o nawadnianiu.
Spotkanie obejmuje jeden dzień intensywnej nauki w formie wykładów i ćwiczeń praktycznych. – Przedstawimy urządzenia do nawadniania, omówimy ich parametry techniczne, podpowiemy uczestnikom jak posługiwać się charakterystykami technicznymi urządzeń oraz jak wybierać te  odpowiednie. Poruszymy ważne zagadnienia dotyczące projektowania automatycznych systemów nawadniania oraz  udzielimy wskazówek montażowych – mówi Katarzyna Łukowicz, specjalista ds. marketingu z firmy Adviser.

Po wprowadzeniu teoretycznym odbędą się ćwiczenia z projektowania, a następnie uczestnicy wspólnie od podstaw wykonają projekt systemu nawadniania prawdziwego ogrodu. Nad pracą kursantów czuwają specjaliści firmy Adviser, którzy przez cały czas trwania szkolenia pozostają do dyspozycji. 

– Wykonany projekt poddamy wspólnej analizie i ocenie. Szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikatu – dodaje Katarzyna Łukowicz.
 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie