Udany jubileusz

W miniony weekend – 12-13 grudnia odbyła się V edycja targów zatowarowaniowych zorganizowanych przez hurtownię CRO Zając w Szówsku. Klienci byli zgodni – to było doskonałe spotkanie, które sprzyjało rozmowom biznesowym

Podsumowanie minionego sezonu, przybliżenie warunków współpracy na rok 2016 oraz prezentacja nowości – to główne punkty V edycji targów zatowarowaniowych CRO Zając.
Targi zorganizowane w Szówsku w Dworze Zygmuntówka przyciągnęły rzesze klientów.

– Spotkanie zorganizowane przez CRO Zając było bardzo udane. Na targi przyjechało mnóstwo klientów. Promocja marki Bionics, która zdobywa rynek hobby jest bardzo ważna, a targi zatowarowaniowe pozwalają nam w krótkim czasie dotrzeć do wielu klientów i porozmawiać na temat oferty oraz przedstawić warunki współpracy – podsumowuje spotkanie Dariusz Sadowski, przedstawiciel handlowy Bionics.

Producenci i dystrybutorzy biorący udział w jubileuszowym spotkaniu zgodnie stwierdzili, że targi były bardzo udane. – Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z hurtownią CRO Zając, targi były bardzo dobrze zorganizowane. Korzyści z przedsezonowych spotkań czerpią wszystkie zainteresowane strony – zarówno dostawcy, jak i odbiorcy, ponieważ pozwalają one na wymianę doświadczeń biznesowych oraz zaprezentowanie oferty. Dają także niepowtarzalną okazję bezpośredniego dotarcia do licznego grona klientów podczas jednego dnia – mówi Wojciech Garbowski, dyrektor handlowy w firmie Hydrokomplet.

REKLAMA