Vilmorin Garden społecznie

Podczas konferencji „Ekonomia Wzajemności”, która odbyła się 1 grudnia w Poznaniu firma Vilmorin Garden otrzymała honorowy tytuł Przedsiębiorca zaangażowany za rok 2016

 

Konferencja była poświęcona tematyce  potencjału  partnerstw Lokalnych  i dobrych praktyk przedsiębiorstw społecznych w gminach subregionu poznańskiego.

Barbara Sadowska wiceprezes  Fundacji Barka mówiła o znaczeniu relacji pomiędzy  partnerami. Działania Vilmorin GARDEN zostały szczególnie docenione, firma otrzymała  honorowy tytuł PRZEDDIEBIORCA ZAANGAŻOWANY za rok 2016.

 

– Proces budowania działań CSR jest bardzo istotny w strategii rozwoju Vilmorin Garden. Wspieramy, m.in. inicjatywy, w ramach których powstają miejskie ogrody, dostarczając nasiona warzyw, kwiatów i ziół. Wspólne sianie nasion warzyw, traw i sadzenie cebul, pielęgnacja roślin, zagospodarowanie i animacja otwartych miejskich terenów to aktywności, które budują poczucie wspólnoty, integrują społeczność lokalną oraz pobudzają zainteresowanie ogrodnictwem. Nasze działania są bardzo szerokie i zróżnicowane. Vilmorin Garden wspiera inicjatywy, które wpływają na świadomość i postawę społeczną we współczesnym świecie –  mówi Violetta Ratajczak, dyrektor  sprzedaży na Europę Centralną i Wschodnią Vilmorin Garden.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: