Vilmorin Garden w Cinema City i IMAX

Dzień Ziemi jest doskonałym momentem, aby zwrócić uwagę na małych, ale jakże ważnych klientów w branży ogrodniczej – dzieci. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę firma Vilmorin Garden, która z tej okazji proponuje najmłodszym oryginalny pomysł na powitanie długo oczekiwanej wiosny

Vilmorin Garden 22 kwietnia zaprasza na ciekawy event w wybranych kinach Cinema City oraz IMAX, w których dzieci zobaczą nie tylko filmy, ale wezmą udział w ekologicznych warsztatach. – Zapraszamy na wykład „Ilu planet nam potrzeba?”, dzięki któremu uczestnicy poznają odpowiedzi na pytania z zakresu produkcji żywności i jej wpływu na życie człowieka. Praca grupowa i burza mózgów pomogą nauczyć się podejmowania decyzji proekologicznych – mówi Beata Gawęcka, manager ds. marketingu Vilmorin Garden. Dodatkowo dzieci otrzymają atrakcyjne prezenty – nasiona rzodkiewek i sałat do samodzielnego uprawiania nowalijek, produkty z serii Vilmorin Kids oraz komiksy dla dzieci.
 

Ale to nie koniec przygody! Gdy nadejdzie pora seansu, mali widzowie obejrzą niesamowitą historię pierwszej rodziny na świecie pokazaną w filmie animowanym Krudowie. A w kinach IMAX czeka inspirująca opowieść o wyjątkowej więzi między ludźmi i zwierzętami – Dzikie z natury 3D, w której pokazana jest miłość przybranych ludzkich matek do niezwykłych dzieci – orangutanów i słoni.
Spotkania są bezpłatne – wystarczy kupić bilet na seans, na stronie www.cinema-city.pl, www.kinoimax.pl lub w kasach kin.

Zarezerwuj bilet już dziś! Liczba miejsc ograniczona.

 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie