VITREL JESIEŃ 2013

Miesięcznik „Biznes Ogrodniczy” objął patronatem medialnym znane i cenione kraju i za granicą targi branżowe VITREL – JESIEŃ 2013, które odbędą się 18-19 września w hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem

Tegoroczne ekspozycje zostały podzielone na cztery kręgi tematyczne: dekoracja stołów, wyposażenie kuchenne, dekoracje tarasów, wnętrz i ogrodów oraz upominki i prezenty.

 

– W tym roku dostępnych będzie zdecydowanie więcej artykułów atrakcyjnych pod względem handlowym dla właścicieli centrów ogrodniczych. Donice, osłonki, rzeźby, figury, skrzynki, lampiony, oświetlenie do ogrodu to tylko część dostępnego asortymentu – mówi Elżbieta Ziarnicka, organizatorka targów.

Poza specjalistycznymi hurtowniami i sklepami z branży szkła i ceramiki, AGD i dekoracji wnętrz, na targach będą obecni przedstawiciele centrów ogrodniczych, salonów meblowych, dużych sieci z kraju i liczna grupa kupców z zagranicy, m.in. z Rosji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Czech, Słowacji, Włoch, Niemiec. VITREL przyciąga zwiedzających z całego kraju. 

Impreza słynie ze swojej specyficznej formuły. Poza typowymi spotkaniami biznesowymi na stoiskach, bezpośrednie, nieformalne kontakty można nawiązać w kuluarach, w przyjemnej i nieoficjalnej atmosferze. Targi odbywają się bowiem w hotelach, w których zatrzymują się wystawcy i firmy handlowe. 

Więcej informacji na: www.vitrel.com.pl

 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie