Wiosenne targi Vitrel 2016

Już 18-19 maja odbędzie się wiosenna edycja największych targów branży decor – Vitrel. „Biznes Ogrodniczy” objął wydarzenie patronatem medialnym

W hotelu Narvil, w Serocku k. Warszawy spotkają się producenci, dystrybutorzy i importerzy oraz właściciele hurtowni, sklepów detalicznych i centrów ogrodniczych. W wydarzeniu weźmie udział ponad 140 wystawców z Polski i z zagranicy.

– Targi Vitrel są przede wszystkim bardzo efektywne. Jak informują nasi wystawcy, po kolejnych edycjach podpisują kontrakty, które zapewniają im sprzedaż na kilka miesięcy – mówi Elżbieta Ziarnicka, organizatorka targów. – Handlowcy odwiedzający nasze wydarzenie mają możliwość poznania i porównania ofert wystawców. W efekcie podpisują bardzo korzystne kontrakty – dodaje.

Targi Vitrel organizowane są od 2002 r., jako impreza branżowa wyłącznie dla profesjonalistów. Event to doskonała okazja do spotkań, rozmów biznesowych i kuluarowych.

– Już od kilku lat wystawiamy się na targach. W tym roku liczymy na odwiedzających ze Wschodu. Udział w Vitrelu to dla nas przede wszystkim zaakcentowanie swojej obecności na rynku – mówi Agnieszka Kowalska, prezes firmy Belldeco.
 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: