Konferencja prasowa spoga + gafa 2016

Międzynarodowe Targi Ogrodnicze spoga + gafa 2016 w tym roku odbędą się w dniach 4-6 września w Kolonii w Niemczech. Tradycyjnie poprzedza je konferencja prasowa dla mediów, która odbędzie się już za 2 dni w dniach 11-12 maja w Paryżu. „Biznes Ogrodniczy” będzie uczestniczył w tym wydarzeniu

Organizatorzy targów co roku przed edycją spoga + gafa zapraszają przedstawicieli mediów na konferencję. W tym roku spotkanie odbędzie się w Paryżu 11-12 maja. „Biznes Ogrodniczy” będzie reprezentował Jarosław Olewicz, dyrektor ds. strategii i rozwoju.

 

– Jako branżowe medium czujemy potrzebę ciągłego monitorowania rynku i dostarczania czytelnikom najbardziej aktualnych i rzetelnych informacji z pierwszej ręki. Targi spoga + gafa wyznaczają kierunki rozwoju branży, właśnie ta funkcja decyduje o ich prestiżu oraz roli na światowej arenie – mówi Jarosław Olewicz.

Uczestnikom konferencji zostaną przedstawione najnowsze informacje dotyczące targów spoga + gafa, które odbędą się w dn. 4-6 września. Spotkanie będzie również poświęcone kondycji sektora ogrodniczego w całej Europie. Jak przyznają organizatorzy, ponad 90% powierzchni wystawowej, czyli 200 tys. m², zostało już zabukowane przez ponad 2 tys. firm, z czego więcej niż połowa pochodzi z zagranicy. – Wrześniowe targi wciąż stanowią bardzo istotny punkt kalendarza wiodących firm na rynku. Co więcej, wspierane są przez atrakcyjny i bogaty program wydarzeń towarzyszących, dzięki czemu spełniają również funkcję platformy komunikacji, oferując zwiedzającym wartość dodaną – ocenia Katharina Hamma, dyrektor ds. operacyjnych spółki Koelnmesse.

Spoga+gafa co roku gromadzi profesjonalistów i detalistów z całej Europy. Obecnie szacuje się, że ponad 80% wystawiających się firm przyjedzie na targi spoza Niemiec, w większości z krajów takich, jak Włochy, Holandia i Wielka Brytania. Wśród wystawców nie zabraknie też polskich firm, m.in.: Cellfast, Ekoceramika, LAMELA, Prosperplast, RAMP, Polnix, Planta.


 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: