Wiosenny Vitrel

Już za dwa dni, 16 maja startuje wiosenna edycja targów Vitrel tym razem w nowej lokalizacji w hotelu  RADISSON BLU RESORT w Świnoujściu  

Targi Vitrel odbędą się w dniach 16-17 maja, w  wydarzeniu weźmie udział około  130 wystawców z Polski i z zagranicy. Podczas targów spotkają się producenci, dystrybutorzy i importerzy oraz właściciele hurtowni, sklepów detalicznych i centrów ogrodniczych. Podczas targów prezentowany będzie zróżnicowany wybór produktów w 4 podstawowych grupach tematycznych: kreacja stołu, wyposażenie kuchni, dekoracje wnętrz, tarasów i ogrodów oraz upominki i pamiątki.

W tym roku Vitrel odbędzie się w nowym miejscu – w hotelu  RADISSON BLU RESORT w Świnoujściu.

– Nowa lokalizacja blisko zachodniej granicy Polski pozwoli na jeszcze skuteczniejsze otwarcie się imprezy, która ma już charakter międzynarodowy, na zagranicznych klientów i odwiedzających, a także na nowych odwiedzających z północnej i zachodniej Polski. Liczymy, że targi po raz kolejny usatysfakcjonują naszych  Klientów i przyniosą im wiele realnych biznesowych korzyści – mówi Elżbieta Ziarnicka, organizator.

Wystawcy podkreślają, że Targi Vitrel są przede wszystkim bardzo efektywne, podpisują tam kontrakty, które zapewniają im sprzedaż na kilka miesięcy. Handlowcy odwiedzający wydarzenie mają możliwość poznania i porównania ofert wystawców.

Targi Vitrel organizowane są od 2002 r., jako impreza wyłącznie dla profesjonalistów. Event to doskonała okazja do spotkań, rozmów biznesowych i kuluarowych.

Jesienna edycja targów VITREL – JESIEŃ 2018 jak zwykle odbędzie się w ZAKOPANEM w hotelu MERCURE-KASPROWY,  ponownie  w wydłużonej o cały dzień handlowy formule, czyli w dniach:18-22 września – dla wystawców oraz 19-21 września – dla firm handlowych.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: