Wiosna w Serocku

Już jutro zaczyna się wiosenna edycja Targów Vitrel w Serocku. „Biznes Ogrodniczy” objął  imprezę patronatem medialnym. Wystawa cały czas się rozwija i przyciąga nowych krajowych i zagranicznych wystawców i kupców, w Serocku pojawi się ok. 15% nowych firm
 
Tegoroczna edycja Vitrel startuje już jutro, tj. od 13-14 maja 2014 w hotelu NARVIL w Serocku koło Warszawy. W imprezie weźmie udział ponad 140 wystawców.
Według przewidywań organizatorów targi odwiedzi ok. 7 tys. firm handlowych, sieci, hurtowni, marketów, centrów ogrodniczych, salonów meblowych, sklepów detalicznych z całej Polski oraz grupa kupców z zagranicy, m.in. z Rosji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Czech, Słowacji, Włoch oraz Niemiec.
Impreza słynie ze swojej specyficznej formuły. Poza typowymi spotkaniami biznesowymi na stoiskach, bezpośrednie, nieformalne kontakty można nawiązać w kuluarach, w przyjemnej, luźnej atmosferze. Targi odbywają się bowiem w hotelu, w którym zatrzymują się wystawcy i firmy handlowe. –  Zwiedzający będą mogli zapoznać się z ogromną, zróżnicowaną pod względem stylu, designu i ceny ofertą produktów, dotrzeć do niespotykanych na innych targach nowości, zapoznać się z najnowszymi trendami w branży, porównać jakość i ceny oraz dokonać najbardziej dla siebie optymalnych zakupów – mówi Elżbieta Ziarnicka, organizator targów. Podczas targów prezentowany będzie zróżnicowany wybór produktów w 4 podstawowych grupach tematycznych: kreacja stołu, wyposażenie kuchni, dekoracje wnętrz, tarasów i ogrodów oraz upominki i pamiątki.
 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: