WOLF-Garten multi-star® – sprawdzona formuła dla biznesu

WOLF-Garten multi-star® – sprawdzona formuła dla biznesu

Firma WOLF-Garten 35 lat temu wprowadziła innowację, która zrewolucjonizowała rynek ogrodnictwa – modułowy system narzędzi multi-star®. Obecnie jest on jednym z najbardziej innowacyjnych systemów modułowych narzędzi ogrodniczych, a z okazji jubileuszu firma przygotowała dodatkowe korzyści

WOLF-Garten multi-star® to szerokie spektrum produktów znajdujących zastosowanie w ogrodnictwie: od kultywowania gleby, przez pielęgnację trawnika, po przycinanie drzew i krzewów. Innowacyjne rozwiązania, ergonomiczny design oraz wysokiej jakości materiały – to elementy wyróżniające narzędzia multi-star. – Jesteśmy z tego dumni i cieszymy się, że już miliony klientów obdarzyły nas swoim zaufaniem. Aby stosownie uczcić ten okrągły jubileusz, zoptymalizowaliśmy nasze narzędzia, zyskały one nowe opakowania, a ich gwarancję rozszerzyliśmy do aż 35 lat – mówi Łukasz Prusak, dyrektor handlowy MTD Poland. – Oczywiście nie spoczywamy na laurach i nasz wielokrotnie nagradzany system multi-star® w dalszym ciągu dostarcza nowe, innowacyjne i praktyczne rozwiązania ułatwiające pracę w ogrodzie – dodaje.

Oferta WOLF-Garten to obecnie nie tylko system modułowych narzędzi multi-star®, ale również szeroka gama traw i nawozów, sekatorów, nożyc oraz urządzeń zmechanizowanych. Atrakcyjny system rabatowania, przyciągający uwagę design materiałów POS i indywidualne podejście do każdego klienta – to zaledwie trzy najważniejsze atuty współpracy, jakie oferuje dystrybutor tej kultowej marki.

REKLAMA