Wrześniowy weekend pachnący różami

„Biznes Ogrodniczy” objął patronatem medialnym Jubileuszowe 40. Święto Róży, które odbędzie się w dniach 5 – 7 września 2014 roku w Kutnie

Święto Róży organizowane nieprzerwanie od 1975 roku to wydarzenie, które cieszy się uznaniem wystawców, florystów i  producentów róż z całej Polski. Na wystawę przyjeżdża aż 5000 miłośników róż, a ponad 30 tys. osób uczestniczy w imprezach towarzyszących.

Impreza obejmuje Wystawę Róż i Aranżacji Florystycznych, w tym pokazy florystyczne i Konkurs na Najpiękniejszą Różę Ogrodową oraz Jarmark Różany. Tegoroczna wystawa przebiegać będzie pod hasłem „Jubileusz Królowej”.  We wnętrzach Kutnowskiego Domu Kultury zwiedzający zobaczą niesamowite aranżacje artystyczno-florystyczne. Zaprezentowane zostaną najpiękniejsze odmiany róż indywidualnych hodowców i firm produkujących te rośliny.

Dopełnieniem wystawy będzie odbywający się w tym samym czasie jarmark różany.  – W centrum miasta na gości będą czekać stoiska handlowe z produktami regionalnymi, ekologiczną żywnością oraz stoiska gastronomiczne.  Uczestników z pewnością zachwycą odbywające się na dwóch estradach koncerty  oraz zabawy w Lunaparku – mówi,  Jarosław Makowski, specjalista ds. Organizacji i Promocji Święta Róży.

Szczegóły  na stronie internetowej Kutnowskiego Domu Kultury www.kdk.art.pl oraz na stronie www.swietorozy.pl.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: