Z myślą o zielonej branży

Stoły ekspozycyjne pozwalają doskonale zapanować nad przestrzenią i porządkują asortyment w centrach ogrodniczych. Aby ustrzec się monotonii, trzeba zadbać o zróżnicowanie w obrębie ich wielkości i kształtu. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów firma Agro-Sur posiada szeroką ofertę stołów ekspozycyjnych oraz produkcyjnych
 

Tekst: Natalia Dur

Wybierając stoły i regały do prezentacji asortymentu warto zwrócić uwagę na ich funkcjonalność, rozmiary i kształt. Stoły ekspozycyjne pozwalają doskonale zapanować nad przestrzenią i porządkują asortyment. Nie ma dwóch takich samych centrów ogrodniczych i dlatego do każdego klienta należy podchodzić indywidualnie. Stosowanie stołów przynosi wiele korzyści, m.in.: poprawia ekonomię i warunki pracy oraz optymalizuje zagospodarowanie powierzchni i przestrzeni użytkowej obiektu. Kreatywny, indywidualny i dobrze zaplanowany sposób ekspozycji asortymentu w miejscu sprzedaży ma ogromny wpływ na zwiększenie obrotów. Przekłada się to również na postrzeganie i ocenę placówki handlowej, a także pozwala wyróżnić się jej spośród otoczenia konkurencyjnego, zyskując nad nim znaczną przewagę. Trzeba pamiętać, że odpowiednie rozmieszczenie ekspozytorów, stołów zalewowych i regałów tworzy w centrum pewien rytm, według którego poruszają się klienci.


Szeroka oferta – zadowolony klient!
Wszystkie stoły sprzedawane przez firmę Agro-Sur są autorskimi projektami stworzonymi w dziale projektowym firmy z uwzględnieniem potrzeb produkcji ogrodniczej. Materiały użyte do ich wykonania są najwyższej jakości, a proces spawania potwierdzony certyfikatem instytutu spawalnictwa. Stoły są wykonane ze specjalnie zaprojektowanych lekkich profili aluminiowych.  – W naszych projektach bierzemy pod uwagę oszczędność energii pracowników. Zależy nam na najlepszym wykorzystaniu materiału. Dbałość o szczegóły doprowadziła do stworzenia stołów o wysokiej klasie ergonomiczności. W naszej firmie spośród stołów ekspozycyjnych dostępne są stoły na kółkach oraz nadstawki na stoły – mówi Marcin Kościelny, dyrektor działu handlowego firmy Agro-Sur.

Stoły ogrodnicze produkowane przez firmę Agro-Sur powstały przy wykorzystaniu ergonomii koncepcyjnej. – Wśród stołów projektowanych z tym przesłaniem mamy produkcyjne zalewowe i przesuwne oraz stoły ekspozycyjne do centrów handlowych, ogrodniczych i magazynów. Ich wymiary dostosowane są do wzrostu i zasięgu ramion człowieka. Do tego dochodzi szereg wariantów poprawiających współpracę z systemami cieplarnianymi. W ramach  tego współdziałania mamy stoły: przystosowane do zabudowy podstołowych rur grzewczych, podpory w kształcie litery H z profili stalowych, ocynkowanych lub podpory betonowe oraz w przypadku stołów przesuwnych dodatkowo dwie rury ocynkowane z zastosowaniem jako rury jezdne. Wśród modeli z rodziny stołów produkowanych przez firmę Agro-Sur wyróżniamy stałe oraz przesuwne – tłumaczy.


Zdaniem Iwony Sutkowskiej, właścicielki Szkółki Drzew i Krzewów Ozdobnych Sutkowscy asortyment, jaki oferuje firma Agro-Sur jest na najwyższym poziomie. – Jestem zadowolona ze współpracy z tą firmą. Ich stoły charakteryzuje nowoczesność i funkcjonalność. Nasza szkółka m.in. zakupiła stół na kółkach, który jest bardzo praktyczny z uwagi na odpływy wody z płaszczyzny zalewowej. Rośliny w centrach ogrodniczych są najczęściej prezentowane na stołach zalewowych, które łączą w sobie atuty estetyczne i praktyczne. Z jednej strony wpływają na atrakcyjność ekspozycji, z drugiej zaś pozwalają utrzymać rośliny w dobrej kondycji przy minimalnym nakładzie pracy – mówi. – Ciekawym produktem, jaki oferuje firma Agro-Sur, jest nadstawka do stołów przeznaczona do ustawiania roślin. Nie ukrywam, że zamierzamy kontynuować naszą współpracę z tą firmą – dodaje.


– Charakterystyczną cechą naszych stołów na kółkach jest ich wysokość całkowita, która wynosi 0,80 m. Blat produktu oraz jego wzmocnienia wykonane są z profilu aluminiowego. Wysokość blatu sięga 0,11 m, a odległość między wzmocnieniami do 0,50 m. Płaszczyzna zalewowa wykonana została z polistyrenu profilowanego duńskiej firmy Staal&Plast. Profil stalowy ocynkowany stanowi konstrukcję podstawy stołu. Produkt dostępny jest w kilku wymiarach – komentuje Marcin Kościelny.

Ze szczegółową ofertą firmy zapoznać się można na stronie internetowej: www.agrosur.com.pl

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: