Zatowarowanie na pięć

Podsumowanie minionego sezonu, przybliżenie warunków współpracy w nowym oraz prezentacja nowości – to główne punkty targów zatowarowaniowych firmy Planta. Patronem medialnym piątej edycji spotkania był „Biznes Ogrodniczy”
 
     Na targi, które odbyły się 10 grudnia w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie Mościcach, przyjechało blisko 200 firm z całej Polski. Tym razem spotkanie trwało nie dwa, a tylko jeden dzień. Co było powodem skrócenia targów? – Zaobserwowaliśmy, że nasi partnerzy są zmęczeni dwudniową formułą spotkania. Dwa dni nie wpłynęły dodatnio na liczbę odwiedzających i nie przełożyły się na ilość zamówień. Stąd decyzja o skróceniu targów do jednego dnia – przyznał Marek Sygnarowicz,  prezes firmy Planta. To nie jedyna zmiana w grafiku targów – towarzyszące im występy artystyczne zorganizowano nie po ich zakończeniu, a w trakcie. Wspaniałe wrażenia wokalno-wizualne uczestnikom targów zapewnili członkowie Reprezentacyjnego Zespołu Pieśni i Tańca Resovia Saltans z Uniwersytetu Rzeszowskiego. O ich dobry humor zadbał natomiast bard i satyryk Alosza Awdiejew. Jak zmiany przyjęli obecni w Mościckim Ośrodku Kultury? – Część artystyczna była naprawdę na wysokim poziomie, podobnie jak każdego roku na targach firmy Planta. Jesteśmy zadowoleni, bo choć spotkanie trwało jeden dzień, frekwencja była bardzo wysoka, wyższa niż w ubiegłym roku. Wiele osób zgłosiło zainteresowanie naszymi produktami – powiedział Jacek Maczuga, handlowiec z firmy EkoDarPol.

     Spotkanie w Tarnowie Mościcach było okazją do nagrodzenia najlepszych partnerów firmy Planta, a także przedstawienia nowej oferty produktowej na przyszły sezon. Zadowolenia z udziału w targach nie krył, Tomasz Wilk, specjalista ds. marketingu w Dziale Marketingu i Obrotu Towarowego w firmie KHNO Polan: – Targi były zdecydowanie lepsze niż w zeszłym roku. Skrócona formuła spotkania i bogaty program artystyczny przyciągnęły mnóstwo klientów. Na stoisku firmowym odbyło się dużo ciekawych rozmów handlowych, co z kolei zaowocowało sporą liczbą zamówień i nawiązaniem nowych kontaktów. Spotkanie było znakomitą okazją do poznania opinii ostatecznego klienta o naszych produktach, a także wysłuchaniem uwag i sugestii na przyszłość co zawsze przyczynia się do rozwoju oferty naszej firmy i dopasowaniu jej do potrzeb rynku i wymagań klientów. Targi są najlepszym i bardzo cennym źródłem wiedzy o potrzebach rynku i oczekiwaniach klientów. Spotkanie zorganizowane przez firmę Planta uważam za udane i zakończone dużym sukcesem.

    Uczestnicy targów, po ich zakończeniu, bawili się do białego rana w Hotelu Dunajec w podtarnowskich Zgłobicach.
 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: