„Zieleń to Życie” – pierwsza klasa na 2016

,,Ogród pierwsza klasa!” to hasło tegorocznej 24. edycji Wystawy „Zieleń to Życie”, która odbędzie się w dniach 1-3 września w EXPO XXI w Warszawie. Polscy i zagraniczni wystawcy złożyli już rezerwacje na 80% ubiegłorocznej powierzchni targów
 

Najprostsze rozwinięcie  hasła wystawy to jakość i wiedza – wyjaśnia Agnieszka Żukowska, dyrektor Wystawy.

– Nasza branża dynamicznie się rozwija. widać to także przez pryzmat targów ,,Zieleń to Życie”. Firmy stale poszukują wiedzy i inspiracji, by tworzyć wysoką jakość. Jakość w odniesieniu do produktów i usług, ale także sposobu przedstawienia się klientom i pomysłów na sprzedaż. To obserwacje z poprzednich edycji, a tymczasem przygotowania do tegorocznej Wystawy nabierają tempa. Polscy i zagraniczni wystawcy złożyli już rezerwacje na 80% ubiegłorocznej powierzchni targów. ,,Zieleń to Życie” znana jest z szerokiej oferty roślin. W tym roku oprócz sektora roślin zewnętrznych zobaczymy także sektor kwiatów ciętych i doniczkowych do dekoracji wnętrz. Międzynarodowe grono wystawców zaprezentuje się pod nazwą Flower EXPO Polska. Oprócz producentów i dystrybutorów roślin na targach prezentować się będą dostawcy techniki i technologii, środków do produkcji, akcesoriów i dekoracji, usług – dodaje.

Dwa pierwsze dni Wystawy skierowane są do profesjonalistów – szkółkarzy i ogrodników, handlu hurtowego i tradycyjnego – centrów ogrodniczych i sklepów, w tym roku także handlu kwiatami, a także dla sektora architektury krajobrazu – projektantów i wykonawców usług. Żądni wiedzy i nowych inspiracji specjaliści będą mogli skorzystać z programu seminariów i konferencji.
 

Organizatorzy: Związek Szkółkarzy Polskich i Agencja Promocji Zieleni
Szczegóły na www.zielentozycie.pl
 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: