Złote Medale na Targach Gardenia 2014

Złoty Medal MTP to prestiżowe wyróżnienie przyznawane już od ponad 30 lat. Do konkursu o tę nagrodę rocznie zgłaszanych jest kilkaset produktów, które poddawane są krytycznej ocenie ekspertów. Merytorycznej weryfikacji podlegają m.in. innowacyjność rozwiązań, estetyka, ergonomia czy bezpieczeństwo dla środowiska

Złoty Medal MTP to prestiżowa i wysoko ceniona nagroda dla wystawców, o którą w każdej edycji ubiega się znakomite grono uczestników targów. Firmy zgłaszające swoje produkty do wyróżnienia medalem świadomie poddają się dodatkowej, wnikliwej i wielowątkowej ocenie. Ocenie, która ma potwierdzić jakość produktu, a w konsekwencji wzmocnić promocję na rynku – nie tylko krajowym.

Warto poznać liderów
Dzięki przekazywanemu laureatom Pakietowi Medalisty, który obejmuje m.in. elementy służące identyfikacji wizualnej stoisk, wyróżniony produkt nietrudno znaleźć podczas targów. Opisy laureatów prezentowane są również w elektronicznych i drukowanych materiałach targowych: newsletterach, przewodniku targowym, vademecum, mapkach i planach, folderach dla zwiedzających, a także na stronach internetowych MTP: www.mtp.pl, www.zlotymedal.mtp.pl oraz stronie internetowej targów GARDENIA: www.gardenia.mtp.pl.

Oddajemy głos naszym gościom
Złoty Medal MTP jest również dla laureatów przepustką do walki o równie cenne wyróżnienie, jakim jest Złoty Medal MTP – Wybór Konsumentów. W tym konkursie decydują już tylko głosy zwiedzających i internautów, a zwycięzca jest tylko jeden. Swoje głosy na wybrane produkty można przyznawać w specjalnie przygotowanej Strefie Mistrzów, a także na stronie www.zlotymedal.mtp.pl w ciągu 30 dni od rozpoczęcia targów.

Złoto na targach Gardenia

Złoty Medal MTP to rekomendacja specjalistów branżowych stanowiąca dla profesjonalistów, a także miłośników roślin swoistą gwarancję najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Wyróżnienie pomoże wybrać najlepszy sprzęt, narzędzia, preparaty ochronne, nasiona i rośliny, dzięki którym w ogrodach nastąpi prawdziwy rozkwit.Jakie produkty w tym roku pokryły się złotem?

Lipa drobnolistna ‘SIMONE’
Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Nowacki, Piotrków Kujawski


 

 

Pojazd użytkowy GATOR XUV 825i
John Deere Polska   

 

 

Traktor koszący STIGA ESTATE 6102 HW
GGP Polska
       

 

 Kosiarka do trawy STIGA TURBO 53 SE4Q B

GGP Polska

 

 

AFIK aerozol
Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy „BEST-PEST“ Małgorzata Świętosławska, Jacek Świętosławski sp.j., Jaworzno               

 

 

 Marchew SAMBA F1
 KHiNOPOLAN

 

Marchew  GALICJA F1
KHiNOPOLAN

 

Cebula SOPELEK
TORSEED

 

                   
HUMOSTIL kompost ogrodniczy
 WOKAS 

 

 

 Podłoże uniwersalne z mikroorganizmami do roślin ozdobnych i warzyw
PPHU AREX GREEN GARDEN

Seria nawozów mineralnych Dla MOICH Roślin
 Agrecol

 

REKLAMA