Zmiany w Biznesie Ogrodniczym

Od marca nową redaktor naczelną „Biznesu Ogrodniczego”, miesięcznika należącego do wydawnictwa Media Experts, została Agnieszka Idziak, obejmująca do tej pory stanowisko redaktor prowadzącej

Agnieszka Idziak jest związana z magazynem „Biznes Ogrodniczy” od 4 lat, pełniąc funkcję redaktora, a przez ostatnie 2 lata redaktora prowadzącego.

– Wybór nowej redaktor naczelnej jest konsekwencją dynamicznego rozwoju „Biznesu Ogrodniczego” i przyjętej strategii rozwoju wydawnictwa – mówi Jarosław Olewicz, wydawca magazynu „Biznes Ogrodniczy”.

– Obejmując stanowisko redaktora naczelnego w pełni zdaję sobie sprawę z dużych oczekiwań czytelników i wymagań stawianych przez wydawcę.  Jestem w pełni przygotowania do podjęcia tego wyzwania. Przede mną nowe zadania. Już teraz jestem w pełni zaangażowana w rozbudowę nowoczesnego portalu ogrodniczego www.biznes-ogrodniczy.pl.  Zależy mi na stworzeniu multimedialnego forum wymiany poglądów, które pozwoli osobom z branży na nowe i niespotykane dotąd możliwości dotarcia do klientów. Nowy portal będzie nie tylko uzupełnieniem naszego papierowego wydania, będzie profesjonalnym narzędziem pracy i zwiększy możliwości  nowoczesnych form promocji – informuje Agnieszka Idziak.

„Biznes Ogrodniczy” to pierwszy i jedyny na rynku ogólnopolski magazyn handlowy skierowany do branży ogrodniczej. Jest skutecznym medium reklamowym, wspomaga rozwój dystrybucji produktów ogrodniczych, zapewnia unikatowe formy promocji, PR korporacyjny, produktowy, nowoczesny Content Marketing i Social Media. Organizator Forum Branży Ogrodniczej – największej biznesowej konferencji branży ogrodniczej. Pomysłodawca nagrody Top Innowacja oraz Złota Strelicja.

 

REKLAMA