Cyfrowa broszura IPM Essen

IPM ESSEN 2024 obchodzi 40.sto lecie!

Wszystko o 40. wiodących na świecie targach ogrodniczych w skrócie zwiedzający oraz branżowcy mogą znaleźć w cyfrowej broszurze o targach.

Cyfrowa broszura umożliwia idealne zaplanowanie wizyty na targach.

Informacyjnie, wygodnie, interaktywnie – z okazji 40. edycji IPM ESSEN Messe Essen po raz drugi publikuje e-book na temat wydarzenia. Na 20 stronach w sposób interaktywny prezentowane są recenzje dotyczące początków, informacje o obszarach specjalnych oraz bogaty program wspierający te wiodące targi ogrodnicze na świecie. Linki i klipy wideo uzupełniają katalog w wersji cyfrowej. Dzięki temu wszyscy zainteresowani mają możliwość kompleksowego zapoznania się z targami IPM ESSEN, które odbędą się w dniach 23-26 stycznia 2024 r. i jak najlepszego zaplanowania wizyty na targach.

Około 1,7 miliona gości branżowych, 44 000 wystawców i około 193 600 zaprezentowanych innowacji – to imponujące liczby, którymi IPM ESSEN może się pochwalić po ponad czterdziestu latach istnienia. Od pierwszej edycji w 1983 roku targi stale się rozwijają i są jedynymi targami na świecie, które obejmują wszystkie obszary ogrodnictwa – od roślin po technologię i florystykę czy elementy ogrodowe. Z udziałem ponad 1400 wystawców z około 50 krajów, wydarzenie to po raz kolejny udowodni, że jest wiodącym na świecie spotkaniem branżowym w roku jubileuszowym 2024.

„Dzięki e-bookowi chcemy pomóc wszystkim w planowaniu wizyty na targach. Filmy, galerie zdjęć i dalsze linki umożliwiają przegląd ostatnich 39 targów i jednocześnie spojrzenie na to, co nas czeka” – mówi Andrea Hölker , Kierownik Projektu IPM ESSEN. „Z niecierpliwością czekamy na rocznicową edycję IPM ESSEN.”- dodaje

REKLAMA
Targi Zieleń to życie