Targi PLANTARIUM/GROEN zakończone sukcesem

Zakończyła się jesienna edycja połączonych targów ogrodniczych PLANTARIUM/GROEN w Booskop. Targi były miejscem spotkań profesjonalistów związanych z branżą ogrodniczą, a także targami numer jeden, na których zaprezentowano wszystkie nowości związane z roślinami ogrodniczymi. Tysiące gości z Europy i spoza niej wzięło udział w tym niesamowitym doświadczeniu, w którym zaprezentowało się 223 wystawców.

Już pod koniec pierwszego dnia wystawcy wyrażali swój entuzjazm w związku z drugą udaną jesienną edycją. Byli pod wielkim wrażeniem ilości odwiedzających ze wszystkich stron świata i chwalili przejrzysty, efektywnie zaaranżowany układ wystawy a także pozytywną atmosferę. Wielu wystawców wyraziło chęć wzięcia udziału w przyszłorocznej imprezie.

Targi, które w całości skupiają się wokół roślin ogrodowych, sporo uwagi poświęcą także nowościom. Pierwszego dnia targów ogłoszono zwycięzców nagrody Green Retail Awards w kategoriach Najlepsza Nowość i Najlepsze Wprowadzenie na Rynek. Nagrody te zostały przyznane odpowiednio Diervilla splendens „G2X88544VAR” (KODIAK® MIXX) nadesłanym przez firmę Valkplant B.V. oraz Precious Earth (mchy) opracowane przez Vof de Leeuw den Engelsen.

Menedżerka targów Marjolein Wieckardt potwierdziła duże zainteresowanie targami jak i samym nowościom: „Prezentacja nowości zgłoszonych do nagrody Green Retail Awards była wielkim sukcesem. Było to naprawdę popularne miejsce na targach, które cieszyło się dużym zainteresowaniem wszystkich” – mówi Marjolein. „Udało nam się stworzyć atrakcyjne, dobrze zorganizowane targi – wszyscy, z którymi rozmawialiśmy, byli co do tego zgodni!”. O PLANTARIUM|GROEN-DirektPołączenie PLANTARIUM|GROEN-Direkt, Zielonych Targów Detalicznych, z Jesiennymi i Wiosennymi Targami GROEN-Direkt sprawia, że ​​jest to najważniejsze wydarzenie spotkań dla dostawców i wszystkich osób związanych z sektorem ogrodniczym. Kolejne edycje targów odbędą się 6 i 7 lutego 2024 r. oraz 21 i 22 sierpnia 2024 r. 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: