Agrecol Corporation partnerem I Kongresu Dystrybucji i Handlu

Największa konferencja biznesowa w branży ogrodniczej i zoologicznej już niedługo przyciągnie do Poznania blisko pół tysiąca gości – menedżerów, właścicieli firm, kierowników działów marketingu, przedstawicieli wszystkich kanałów dystrybucji. W hotelu Novotel w Poznaniu 3 października odbędzie się I Kongres Dystrybucji i Handlu. Partnerem tego wydarzenia została firma Agrecol Corporation

 

I Kongres Dystrybucji i Handlu to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce. Dzięki unikatowemu programowi, obecności uznanych ekspertów i ścisłemu powiązaniu teorii z praktyką biznesową będzie to  kluczowa platforma wymiany informacji. Partnerem  I Kongresu Dystrybucji i Handlu została firma Agrecol Corporation.

W ramach tej wyjątkowej konferencji odbędzie się VII Forum Branży Ogrodniczej, V Forum Branży Zoologicznej, wykłady i szkolenia dla producentów, menedżerów i właścicieli sklepów oraz minitargi handlowe.

Do grona partnerów VII Forum Branży Ogrodniczej: marki Athena, firm Dachser i Briggs&Stratton dołączyła firma   Agrecol sp. z o. o, która została także  partnerem jednej z największych atrakcji Kongresu – konferencji Johna Stanleya, guru zarządzania i marketingu, który jako ekspert  w dziedzinie handlu podróżuje po całym świecie, śledząc globalne trendy i doradzając właścicielom firm, jak przystosować swój biznes do zmieniających się okoliczności.

– To jedno z ważniejszych wydarzeń na rynku branżowym w tym roku. Formuła tego biznesowego spotkania ciągle się rozwija i pojawiają się nowe pomysły wpływające na jego znaczenie. Forum połączone z Kongresem daje nową, cenną przestrzeń na wymianę informacji, a całość spina wystąpienie Johna Stanleya, co jest z pewnością dodatkową szansą na poszerzenie naszej wiedzy oraz wpływa na wymianę doświadczeń. Dzielenie się dobrymi praktykami to dobra myśl towarzysząca przedsięwzięciu – podsumowuje Adrian Prymas, dyrektor marketingu Agrecol.

 

REKLAMA