Agrochem gotowy do sezonu!

 W Węgrowie 2 grudnia odbyła się VIII edycja Targów Ogrodniczych, zorganizowana przez firmę Agrochem. Wystawcy zaprezentowali nowości oraz trendy ogrodnicze na nadchodzący sezon. Targi były też okazją do podsumowania roku poprzedniego. Nawet śnieg nie zniechęcił uczestników!

 

Targi odbyły się w hotelu u Ojdanów w Węgrowie – zgromadziły przedstawicieli 41 producentów oraz 55 firm zajmujących się sprzedażą.

 

– Targi zacieśniają współpracę pomiędzy sklepami, a  hurtownią. Klienci mają okazję kupić artykuły w niższej cenie – mówi Janusz Wacholski, właściciel Agrochem. W tym roku Targi odbyły się w grudniu, w zeszłym roku w styczniu, a w przyszłym roku będzie to już listopad. Stawiamy na coraz wcześniejszy termin spotkania, ponieważ wpływa to korzystnie na zatowarowanie, sklepy mają dużo więcej czasu na lepsze przygotowanie się do sezonu – podsumowuje Janusz Wacholski.

Podczas imprezy producenci zaprezentowali ofertę produktową na 2017 rok. Targi zatowarowaniowe kolejny raz były doskonałą okazją nawiązania nowych kontaktów biznesowych, wcześniejszego zakupienia nowości oraz bezpośredniego dotarcia do licznego grona klientów. 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: