Ambiente 2020 – looks good

W dniach 07-11 lutego 2020 roku we Frankfurcie nad Menem, odbędzie się kolejna edycja targów Ambiente. Są to najwieksze targi dóbr konsumpcyjnych na świecie, gdzie prezentowane są najnowsze produkty i innowacje z dziedziny dekoracji i wyposażenia mieszkań, domów i ogrodów, a także szeroko pojętego świata upominków.

Ambiente to targi, które dają możliwość zapoznania się z najnowszymi, wiodącymi trendami ze świata wyposażenia wnętrz, upominków oraz artykułów gospodarstwa domowego. Firma Stilbüro-bora.herke.palmisano została zaproszona do współpracy przez Messe Frankfurt do specjalnego raportu „Trendy 2020” w celu zbadania kształtów, kolorów i materiałów, które zainspirują konsumentów na całym świecie. Podczas edycji 2019 – 4.500 wystawców zaprezentowało swoje produkty prawie 136 tys. odwiedzającym ze 167 państw. Targi podzielone są tematycznie na branże: DINING – dekoracje i nakrycia stołowe, GIVING – prezenty i upominki oraz LIVING – pomysły dla mieszkań i domów.

Ambiente jest również miejscem spotkań sektorów: HoReCa, Business Contract i zrównoważonych towarów konsumpcyjnych. Odwiedzający targi mogą szybko dowiedzieć się o potencjalnych partnerach projektu, dzięki internetowej wyszukiwarce wystawców.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: