BIOHUMUSY BIOPON – hit sezonu w stylu eko

BIOHUMUSY BIOPON – hit sezonu w stylu eko

Organiczne preparaty do zasilania roślin cieszą się sporym zainteresowaniem wśród wielu entuzjastów hobbystycznego ogrodnictwa. Znajdują zastosowanie głównie w amatorskich uprawach oraz na działkach i w przydomowych ogrodach. Długoletnie doświadczenie w produkcji nawozów oraz odpowiednia reakcja na potrzeby rynku to dwa aspekty, które pozwoliły firmie Bros stworzyć linię produktów mającą szansę odnieść spektakularny sukces w nadchodzącym sezonie.

Czym będą się wyróżniać Biohumusy marki Biopon?

Choć na rynku znajduje się już sporo tego rodzaju produktów, to nie wszystkie posiadają właściwości, których klienci mogą oczekiwać od oryginalnego biohumusu. Część z nich to preparaty organiczno-mineralne, w przypadku których substancje humusowe to jedynie skromny dodatek do tradycyjnego nawozu. Inaczej jest z najnowszą linią biohumusów marki Biopon, których autentyczność nie budzi żadnej wątpliwości. Są to produkty w 100% organiczne, wytworzone wyłącznie na bazie surowca uzyskanego z hodowli dżdżownic kalifornijskich. Wyróżniają się oryginalnym opakowaniem i ciekawym wyglądem, który mocno nawiązuje do ich naturalnego pochodzenia.

Minimalistyczna grafika i kolorystyka oraz przejrzysta etykieta wykonana z szarego papieru doskonale wpisują się w popularną obecnie ideę ekotrendu. Drewniane regały ekspozycyjne dedykowane do prezentacji produktów, które świetnie podkreślają naturalny charakter całej linii, są efektownym dopełnieniem tej oferty.

6 Biohumusów oraz absolutna nowość – Pałeczki nawozowe z biohumusem

Biohumusy marki Biopon to seria 6 w 100% organicznych i naturalnych preparatów odżywczych przeznaczonych do roślin kwitnących, storczyków, pelargonii i roślin balkonowych, warzyw i ziół, roślin zielonych oraz wersja uniwersalna.

Otrzymywane z odchodów dżdżownic kalifornijskich, posiadają bogatą mikroflorę próchniczą oraz próchnicę pokarmową, która ma duży wpływ na żyzność i urodzajność gleb, co przekłada się na prawidłowy wzrost i rozwój roślin. Zawierają niezbędne dla roślin składniki pokarmowe, które powstają na drodze różnorodnych przemian zachodzących na etapie powstawania próchnicy oraz mineralizacji masy organicznej. Kontynuacją tej serii są Pałeczki nawozowe z biohumusem, przeznaczone do zasilania wszystkich roślin domowych i balkonowych. Jest to pierwszy i jedyny taki produkt na polskim rynku. One również, podobnie jak biohumusy, są wyrobem w 100 % organicznym i naturalnym. Posiadają wszystkie zalety płynnych biohumusów, a ich dodatkową wartością jest ciągłe i długotrwałe działanie.

Linia Biohumusów marki Biopon jest sporą atrakcją nadchodzącego sezonu i obowiązkową pozycją, która wzbogaci ofertę nawozów organicznych każdego sklepu i centrum ogrodniczego.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: