Bros wśród najlepszych

Certyfikat „Biznesu Ogrodniczego” Top Innowacje, przyznany w kwietniu firmie Bros za BIOPON Hydronawóz 4w1, odebrała Anna Śnieżko, specjalista ds. marketingu Bros


– Bardzo dziękujemy za wyróżnienie naszego produktu. Cały czas poszerzamy ofertę o nowości, wsłuchując się w potrzeby klientów i odpowiadając na zapotrzebowanie naszych partnerów handlowych. A to wyróżnienie jest dla nas gwarancją, że idziemy w dobrym kierunku – powiedziała Anna Śnieżko, odbierając certyfikat z rąk Agnieszki Idziak, redaktor prowadzącej „Biznes Ogrodniczy”.

BIOPON Hydronawóz 4w1 to nowoczesne połączenie czterech składników: nawozu startowego, nawozu długo działającego, zeolitu i hydrożelu. Zapewnia optymalne nawożenie i nawodnienie roślin doniczkowych.  Ogromną zaletą tego produktu jest to, że dostarcza składniki odżywcze natychmiast po zastosowaniu, a potem uwalnia je stopniowo przez kolejne pięć miesięcy. Nawóz magazynuje wodę w podłożu, chroniąc rośliny przed wysuszeniem oraz przelaniem, a także zmniejsza częstotliwość i obfitość podlewania do 60%. Dodatkowo poprawia strukturę gleby oraz zapobiega wymywaniu z niej składników pokarmowych. Hydronawóz nadaje się do stosowania w donicach stojących i wiszących oraz skrzynkach roślin domowych, balkonowych i ogrodowych.

 

– Redakcja „Biznesu Ogrodniczego” już od pięciu lat bacznie przygląda się zachodzącym na rynku ogrodniczym zmianom i wyróżnia nowatorskie produkty. Jesteśmy dumni, że inicjatywa Top Innowacje promuje przedsięwzięcia, które rozwijają całą branżę i poszczególne jej kategorie – mówi Agnieszka Idziak.

 


 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie