Centrum na miarę oczekiwań

Nowo wybudowane centra ogrodnicze przypominają bardziej wielkopowierzchniowe sklepy niż proste szklarnie. Dzięki 22-letniemu doświadczeniu firma Agro-Sur może zaoferować swoim klientom nie tylko najnowocześniejsze konstrukcje, ale przede wszystkim obiekty gwarantujące konsumentom komfort zakupów

 

Tekst: Redakcja

 

Producenci centrów ogrodniczych od lat muszą odpowiadać na sukcesywnie rosnące wymagania klientów – dotyczące estetyki i funkcjonalności nowych inwestycji. Właściciele sklepów i centrów ogrodniczych wiedzą już doskonale, że standardowe promocje nie wystarczą, aby przyciągnąć klientów do ich punktu handlowego – konieczne jest zaoferowanie wyjątkowego komfortu zakupów oraz wartości dodanej – atrakcyjnej możliwości spędzenia wolnego czasu z rodziną.

 

Duża powierzchnia, duże możliwości

Wśród inwestorów obserwuje się więc rosnące zainteresowanie budową centrów ogrodniczych o dużej powierzchni, które zapewniają przestrzeń niezbędną do swobodnych zakupów, ale też odpowiedniej ekspozycji. Dzięki pomysłowym aranżacjom żadna grupa produktowa nie zostanie przeoczona przez konsumentów. Rozległa przestrzeń stwarza również możliwość częstej zmiany aranżacji – tak, aby nie nudzić klienta i zachęcać go do zakupu prezentacją nowości. Duża powierzchnia pozwala też na zaaranżowanie stref rekreacyjnych, takich jak kawiarenka czy plac zabaw dla dzieci. Daje również możliwość poszerzenia oferty o asortyment dotychczas rzadziej kojarzony z centrami ogrodniczymi – na przykład o produkty slowfoodowe czy artykuły zoologiczne. I wreszcie – duża powierzchnia zwiększa też możliwości logistyczne i ułatwia codziennie zarządzanie centrum ogrodniczym.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Choć obecnie budowane centra ogrodnicze to wysoko wyspecjalizowane obiekty – którym bliżej do sklepów wielkopowierzchniowych niż prostej szklarni, będącej do niedawna podstawą konstrukcyjną sklepu ogrodniczego – to priorytety się nie zmieniają. Dla czołowych producentów najważniejszym celem jest zagwarantowanie bezpieczeństwa pracownikom i klientom centrum o każdej porze roku. Właśnie dlatego obiekty budowane przez firmę Agro-Sur spełniają restrykcyjne warunki przeciwpożarowe, w tym szczególne te dotyczące zabezpieczenia przed rozprzestrzenianiem się ognia. Warto podkreślić, że centra ogrodnicze stawiane przez firmę Agro-Sur zostały zaprojektowane i wykonane według polskich norm budowalnych oraz są przystosowane do lokalnych warunków klimatycznych – strefy obciążenia śniegiem i strefy wiatrowej.

 

Indywidualne podejście

Dzięki 22-letniemu doświadczeniu w branży firma Agro-Sur może zaoferować swoim klientom budowę obiektów dopasowanych do indywidulanych potrzeb.  Zaawansowany proces projektowania, który odbywa się w siedzibie firmy, częste konsultacje z inwestorami oraz bogate zasoby maszynowe, logistyczne i montażowe sprawiają, że oferowane centra ogrodnicze są spełnieniem oczekiwań ich właścicieli. Przykład? Pokrycie obiektu, tak jak w centrum ogrodniczym w Świdniku, może zostać wykonane ze specjalnego refleksyjnego szkła Stopsol, wpływającego na rozchodzenie się promieni słonecznych wewnątrz obiektu, zapewniającego niesamowity efekt wizualny. Poza tym różnego rodzaju fasady, portyki czy wiaty to coraz częściej stosowane rozwiązania podnoszące atrakcyjność obiektu oraz pozwalające na uzyskanie dodatkowego miejsca.

Ale to jeszcze nie wszystko – firma Agro-Sur oferuje także stoły ekspozycyjne i inne funkcjonalne rozwiązania do prezentacji asortymentu. Stoły ekspozycyjne z nadstawkami pozwalają nie tylko lepiej zaprezentować ofertę, ale też ułatwiają pielęgnację roślin, co pozwala przez długi czas utrzymywać je w dobrej kondycji – niezbędnej do skutecznej sprzedaży.

Dzięki tak szerokiej ofercie firma Agro-Sur pomaga nie tylko zrealizować „pomysł na biznes”, ale też skutecznie poprawić dotychczasowe rozwiązania, wpływając tym samym na rozwój istniejących sklepów i centrów ogrodniczych.  Przekonało się już o tym wielu zadowolonych klientów.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: