Christmasworld i Floradecora

Już w tym tygodniu startują targi Christmasworld. Po raz pierwszy podczas tegorocznej edycji w hali 11.1 rozkwitnie nowa, imponująca część poświęcona kwiatom ciętym i roślinom ozdobnym w ramach targów Floradecora. W dniach 27.01-30.01.2017 warto wybrać się do  Frankfurtu nad Menem w poszukiwaniu inspiracji i obserwacji nowych trendów. „Biznes Ogrodniczy” będzie uczestniczył w tym wydarzeniu

 

Nowym motywem przewodnim  Christmasworld 2017 będzie hasło „Delightful Moment”. To doskonała przeciwwaga dla dzisiejszego życia „online”, w którym czas biegnie szybciej, a życie codzienne i zawodowe przepełnia coraz większy stres. W takiej atmosferze te szczęśliwe i spokojne momenty świąt to ważny czas odpoczynku. Trendy Christmasworld na sezon 2017/18 stanowią wezwanie, aby wykorzystać Boże Narodzenie oraz inne święta w roku do spędzenia kilku radosnych chwil. To właśnie one wniosą do naszego życia spokój i przytulną atmosferę, nadając wyjątkowym chwilom podniosły charakter dzięki wytwarzanym ręcznie przedmiotom tworzonym z pasją i zachwytem.

 

Po raz pierwszy podczas Christmasworld 2017 w hali 11.1 rozkwitnie nowa, imponująca część poświęcona kwiatom ciętym i roślinom ozdobnym w ramach targów Floradecora. Kwiaty cięte i rośliny ozdobne to doskonałe uzupełnienie bogatego asortymentu dekoracji sezonowych oraz odpowiedź Messe Frankfurt Exhibition GmbH na nowe potrzeby klientów.  Wszystko, co zobaczą odwiedzający, będzie można od razu zamówić W dniach 27.01-30.01.2017 warto wybrać się do  Frankfurtu nad Menem w poszukiwaniu inspiracji i obserwacji nowych trendów. Z tej okazji Organizatorzy  targów przygotowali atrakcyjne nagrody. Do wygrania jest  nocleg dla jednej osoby w pokoju jednoosobowym we Frankfurcie nad Menem w terminie 28-29 stycznia 2017 oraz  dziesięć podwójnych wejściówek na targi Floradecora  – jednodniowe karty wstępu z możliwością obejrzenia także targów Christmasworld.

 

            

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: