Co rozgrzeje branżę?

Już w kwietniu ukaże się na rynku „BBQ i meble ogrodowe” – dodatek specjalny „Biznesu Ogrodniczego”, poświęcony sprzedaży wszystkich produktów związanych z wypoczynkiem w ogrodzie.
Efektowna prezentacja nowości, indeks wiodących producentów, który ułatwi detalistom podjęcie decyzji o zatowarowaniu oraz najnowsze biznesowe informacje z tej kategorii – tylko w „BBQ i meble ogrodowe”!   

Konkurencja na rynku jest coraz większa. Prezentowana na targach Gardenia belgijska marka Barbecook, której dystrybucję w Polsce zacznie w tym sezonie firma Victus-Emak, wzbudziła spore zainteresowanie. Z informacji „Biznesu Ogrodniczego” wynika, że – oprócz Barbecook – w tym roku na rynek trafią także inne nowe marki. Jakie? Zapraszamy do lektury „BBQ i meble ogrodowe”!   

Po dużym sukcesie artykułu w marcowym wydaniu „Biznesu Ogrodniczego”, poświęconego rosnącej popularności trendu ‘garden party’, rozszerzamy gamę produktów, o których napiszemy w „BBQ i meble ogrodowe”.   
Kategoria BBQ to już nie tylko grille, meble ogrodowe i repelenty. Wszystko, co potrzebne do zorganizowania przyjęcia w ogrodzie, na tarasie czy balkonie to potencjalny asortyment centrum ogrodniczego
Jednorazowe naczynia, akcesoria do grillowania, ogrodowe barki na kółkach, wędzarnie, grille raclette, fondue, patelnie oraz książki z przepisami – to tylko niektóre dodatki, które uczynią wypoczynek w ogrodzie jeszcze atrakcyjniejszym.   

„BBQ i meble ogrodowe” to publikacja dla wszystkich producentów, którzy mają w swojej ofercie: 
–    Grille i akcesoria do grillowania
–    Paleniska i kominki
–    Meble i ozdoby ogrodowe
–    Pergole, altany i domki ogrodowe
–    Repelenty
–    Systemy oświetlenia ogrodów
–    Place zabaw i zabawki ogrodowe
–    Parasole, moskitiery
–    Rozpałki, węgiel drzewny, produkty do czyszczenia grilli
 
„BBQ i meble ogrodowe” to największy na początku sezonu katalog produktów związanych z wypoczynkiem w ogrodzie. Poradnik o tym, jak zatowarować sklep i zbudować w nim dobrze prosperujący dział BBQ trafi do 7 tys. odpowiedzialnych za to osób. To najlepsze miejsce do zaprezentowania swoich produktów.

„BBQ i meble ogrodowe” to publikacja skierowana tylko do handlowców
. Przedstawimy w niej najlepiej sprzedające się produkty, najważniejsze nowości wprowadzane w tym sezonie na rynek oraz najnowsze dane i aktualne opinie ekspertów.

 

W dodatku m.in.:
–    Węglowe, gazowe czy elektryczne – najlepiej sprzedające się produkty w grill biznesie
–    Akcesoria do grillowania – niezbędne uzupełnienie oferty
–    Eventy BBQ napędzają branżę
–    Wygodne podpałki do grilla
–    Wypoczynek w ogrodzie – huśtawki, leżaki, hamaki ze stelażem, łóżka do ogrodu
–    Repelenty w nowej formie – spirale i pałeczki owadobójcze, chusteczki na komary, świece antykomarowe, lampy owadobójcze

Kwietniowy dodatek specjalny „Biznesu Ogrodniczego” „BBQ i meble ogrodowe”:
–    Skierowany tylko do handlowców
–    Najważniejszy katalog nowości na początku sezonu
–    Najlepiej sprzedające się produkty
–    Poradnik jak zbudować w sklepie dział BBQ
–    Rankingi i dane rynkowe
–    Opinie ekspertów
–    Rynkowe trendy

Nie trać czasu, skontaktuj się z nami i zaprezentuj swoją ofertę w jedynej na rynku biznesowej publikacji poświęconej kategorii BBQ!

Kontakt:
tel. 61 820 41 75
e-mail: redakcja@biznes-ogrodniczy.pl

 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie