DecoTrendy odebrane

 Linia donic Sahara firmy Form-Plastic została nagrodzone Kreatorem DecoTrendów 2016 dla wyróżniających się produktów branży decor

Kreatory DecoTrendów to jedyne na rynku, prestiżowe nagrody przyznawane już od 4 lat,  które są wyrazem uznania dla  firm promujących produkty o oryginalnym i ciekawym designie,  wyznaczających trendy w branży decor. Nagrodzone firmy to liderzy w kategorii decor, które kreują gusta konsumentów. Możliwość zgłoszenia produktów miała każda firma,  redakcja Decobiznesu po wnikliwej analizie wytypowała tegorocznych laureatów. Nie ma wątpliwości, że w tym roku wybór był wyjątkowo trudny, dlatego aż siedem  produktów znalazło się w gronie zwycięzców.

 

 

Prestiżową nagrodę – Kreatora DecoTrendów przyznaną firmie FORM-PLASTIC nagrodę odebrał Robert Muszyński, dyrektor handlowy za linię donic Sahara, która idealnie współgra z obecnie wiodącym na rynku trendem inspiracji naturą. Oryginalna faktura donic wzorowana jest na pofalowanych piaskach pustyni. Niezwykle elegancki produkt odpowiedni zarówno do wnętrz, jak i  przestrzenni zewnętrznych.

 

 

 

 

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: