Do białego rana w Białym Domu

Organizowane już po raz piąty przez hurtownię Eko-Flora System targi przyciągnęły do Paniówek ponad 20 wystawców. Niepowtarzalny klimat, zabawa do białego rana w hotelu „Biały Dom” i duże zainteresowanie klientów hurtowni prezentowaną ofertą producentów – tak w skrócie można podsumować to wydarzenie

Eko-Flora System, hurtownia istniejąca na rynku od 14 lat, po raz piąty zaprosiła swoich klientów na targi, które – podobnie jak w ubiegłym roku – odbyły się w hotelu „Biały Dom” w Paniówkach. Swoją ofertę zaprezentowało 21 firm branżowych. Po uroczystym otwarciu wydarzenia przez właścicieli hurtowni – Dariusza Moćko i Marcina Farynę – swoją ofertę i nowości produktowe zaprezentowały firmy Pawłowski, COMPO, Grupa INCO oraz Intermas. Następnie klienci, którzy złożyli największe zamówienia, otrzymali nagrody.

Pierwszy dzień targów zakończył uroczysty bankiet, drugi dzień był natomiast czasem finalizacji zamówień. Goście targów podkreślali, że na Śląsku brakuje imprez branżowych, które są okazją do wymiany poglądów i informacji o sytuacji na rynku. – Targi organizujemy już po raz piąty. Dzięki nim nasi klienci mają okazję zapoznać się z ofertą wystawców, zobaczyć nowości oraz poznać nowe firmy, z którymi nie pracowaliśmy do tej pory. To także niepowtarzalna okazja do podtrzymania relacji biznesowych – mówi Dariusz Moćko, właściciel hurtowni Eko-Flora System.
Hurtownia Eko-Flora System powstała w 2000 r. i od tego czasu stale rozszerza swoją ofertę oraz zwiększa obszar działania. Podstawą oferty są środki ochrony roślin, nawozy, nasiona, opryskiwacze oraz podłoża. Odbiorcami hurtowni są sklepy i centra ogrodnicze, a także hurtownie w województwach: śląskim, małopolskim, opolskim, wielkopolskim i kujawsko-pomorskim.

REKLAMA