Już w środę Walne Zgromadzenie PSCO

W Hotelu Fabryka Wełny w Pabianicach w dniach 19-20 listopada odbędzie się XVII Walne Zgromadzenie PSCO. Przedstawiciele „Biznesu Ogrodniczego” wezmą udział w tym spotkaniu

Zebranie będzie generalnym podsumowaniem mijającego roku, na spotkaniu zostaną poruszone kwestie organizacyjne i finansowe. – Podyskutujemy na temat przyszłości i określenia zakresu działalności naszego stowarzyszenia, poruszymy sprawy związane z powstaniem grupy zakupowej – mówi Leszek Kurowski, prezes PSCO.


Integralną częścią Walnego Zgromadzenia PSCO będą targi, w których weźmie udział prawie 20 wystawców.  To doskonała okazja nie tylko do zapoznania się z ofertą handlową, poznania warunków finansowych, ale przede wszystkim zobaczenia nowości i porozmawiania z przedstawicielami firm.

– Obecność na Walnym Zgromadzeniu jest okazją do spotkania się w szerokim gronie właścicieli centrów ogrodniczych, wymiany naszych doświadczeń. Jednocześnie uczestnictwo daje możliwość aktywnego udziału w opracowaniu planów działania PSCO na następny rok – dodaje Leszek Kurowski.

Podczas dwudniowego spotkania znajdzie się miejsce na szkolenie, wymianę doświadczeń i dyskusje. Te elementy od początku towarzyszą zrzeszonym w Stowarzyszeniu przedsiębiorcom i były głównym motywem jego powołania.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: