Grass zaprasza do Zakopanego

Już w najbliższy piątek firma Grass zaprasza swoich partnerów biznesowych do Nosalowego Dworu w Zakopanem. Po konferencji połączonej z prezentacją nowych urządzeń zaplanowano uroczysty bankiet

Już 21 listopada w Zakopanem firma Grass organizuje spotkanie dla Autoryzowanych Dystrybutorów i innych partnerów handlowych firmy. Do  Hotelu Grand Nosalowy Dwór przybędzie ok. 170 gości z całej Polski.
Spotkanie rozpocznie konferencja połączona z prezentacją urządzeń, a zakończy uroczysty bankiet oraz zabawa w hotelowej restauracji. – Spotkania z naszymi partnerami handlowymi są okazją do podsumowania mijającego sezonu i wymiany opinii na temat naszej oferty i sytuacji na rynku – mówi Łukasz Łoziński, specjalista ds. marketingu w firmie Grass. – W Zakopanem chcemy zaprezentować nowe produkty, to także forma podziękowania wieloletnim partnerom firmy za owocną współpracę – dodaje.

Firma Grass od wielu lat zajmuje się dystrybucją oraz importem urządzeń ogrodniczych. W ofercie m.in. kosiarki, glebogryzarki, kosy, podkaszarki, odśnieżarki, zamiatarki i traktorki ogrodowe. Produkty firmy Grass można kupić w punktach Autoryzowanych Dystrybutorów w całej Polsce oraz w centrach ogrodniczych.

 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie