Duża frekwencja na IV Forum Branży Ogrodniczej

Rekordowa liczba uczestników weźmie udział w IV Forum Branży Ogrodniczej. Dzięki partnerom Forum, Związkowi Szkółkarzy Polskich oraz Polskiemu Stowarzyszeniu Centrów Ogrodniczych, na spotkanie przyjadą przedstawiciele centrów ogrodniczych i szkółek

Partnerstwo PSCO oznacza, że na tegoroczne Forum zostali zaproszeni przedstawiciele 64 zrzeszonych w Stowarzyszeniu Centrów Ogrodniczych. – Będzie to niebywała okazja na bliższy kontakt i rozmowy handlowe pomiędzy producentami i dystrybutorami z przedstawicielami centrów ogrodniczych. Jest to także gwarancja merytorycznej dyskusji o mijającym sezonie oraz przyszłości branży ogrodniczej – mówi Jarosław Olewicz, wiceprezes wydawnictwa Media Experts, które organizuje Forum.
W tym roku partnerem Forum po raz pierwszy będzie Związek Szkółkarzy Polskich.

– Wystąpienia, które znajdują się w planie spotkania zapowiadają się bardzo interesująco i gwarantują wysoki poziom merytorycznej dyskusji. Liczymy też, że Forum stanie się platformą porozumienia między producentami i odbiorcami – podkreśla Marek Majewski, prezes Związku Szkółkarzy Polskich.
 

REKLAMA