Firma Vilmorin Garden podsumowała

Firma Vilmorin Garden w miniony weekend podsumowała sezon i nagrodziła  klientów za współpracę zapraszając ich na koncert Andre Rieu do Łodzi

W Łodzi 9 maja odbyło się spotkanie z wybranymi klientami firmy Vilmorin Garden, którzy w sezonie 2014 osiągnęli sukces w różnych obszarach działania, zaczynając od największego wzrostu przez najszerszą dostępność asortymentu,  na długoletniej współpracy kończąc.  – Co roku staramy się w  wyjątkowy sposób nagradzać naszych klientów. Vilmorin Garden zawsze łączy sztukę z pasją. Dlatego tym razem zaprosiliśmy klientów na wyjątkowy koncert Andre Rieu – mówi Violetta Ratajczak, dyrektor sprzedaży na Europę centralną i wschodnią w firmie Vilmorin Garden.  Orkiestra Johanna Straussa założona i kierowana przez Andre Rieu to muzyczne zjawisko budzące gorące emocje w każdym z krajów, do których zawita. Pierwszy polski koncert odbył się  właśnie w piątkowy wieczór w łódzkiej hali Atlas Arena.
 
– Była to bardzo ciekawa i niestandardowa forma spędzenia czasu, połączenie spotkania biznesowego z rozrywką na najwyższym poziomie. Doskonały pomysł, oby  więcej spotkań tego typu odbywało się w naszej branży – podsumowuje Marzena Bartosiewicz, właścicielka Centrum Ogrodniczego Hortorus.
 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: