Gala Top Innowacje 2012

Już za niespełna trzy tygodnie podczas targów Gardenia odbędzie się uroczysta gala wręczenia prestiżowych statuetek  „Biznesu Ogrodniczego” – Top Innowacje 2012

W piątek 22 lutego o godz. 13 odbędzie się uroczysta gala wręczenia statuetek Top Innowacje „Biznesu Ogrodniczego” za rok 2012.
„Biznes Ogrodniczy” jako jedyne medium na rynku prasy ogrodniczej śledzi innowacyjne projekty i wspiera inicjatywy rozwijające branżę. Od trzech lat redakcja bacznie przygląda się zachodzącym w niej zmianom, przyznając najbardziej innowacyjnym  firmom prestiżowy certyfikat Top Innowacje. W ubiegłym roku na szczególne uznanie zasłużyli producenci, którzy zaczęli obserwować trendy i na ich podstawie uatrakcyjnili swoje portfolio.

 

– Cieszy nas szczególnie fakt, że informacje umieszczane na łamach „Biznesu Ogrodniczego” dotyczące kształtowania się postaw konsumentów, nowych technologii czy świeżego podejścia do biznesu zaowocowały powstaniem nowych i innowacyjnych produktów – podkreśla Jarosław Olewicz, dyrektor ds. strategii i rozwoju miesięcznika.

 

Niektórzy operatorzy zasłużyli na ten tytuł ze względu na oryginalność samego produktu, inni otrzymali go za koncept marketingowy. Co miesiąc na łamach „Biznesu Ogrodniczego” prezentowany był jeden wybrany przez kolegium redakcyjne produkt spełniający te wymagania.

 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie