GaLaBau 2018, co nas czeka

W dniach 14-15 maja odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca targi  GaLaBau. Dziennikarze z całej Europy zostali zaproszeni na to wydarzenie do Norymbergii

Organizatorzy  GaLaBau co roku zapraszają dziennikarzy na konferencję prasową zapowiadającą targi. Tegoroczna  już 23. Edycja tego ważnego branżowego spotkania  odbędzie się w dniach od 12 do 15 września w Messezentrum Nürnberg – Centrum Targów w Norymberdze.

W targach weźmie udział 1.400 wystawców oraz  65.000 zwiedzających. Aż  w 14 halach przez cztery dni będzie można zobaczyć  kompletną ofertę w zakresie planowania, urządzania i pielęgnacji ogrodów, parków i terenów zielonych. Stefan Dittrich, kierownik imprezy GaLaBau, z przygotowań do targów jest bardzo zadowolony: „Targi GaLaBau systematycznie zwiększają swoją powierzchnię i liczbę wystawców oraz zwiedzających. W 2018 r. ponownie otwieramy dodatkową halę, mianowicie halę 11 oraz wejście NCC West, jest to spowodowane doskonałą infrastrukturą zwłaszcza w segmencie maszyn do pielęgnacji terenów zielonych.

Zwiedzający ponownie zobaczą wywierającą wrażenie prezentację Garten[T]Räume – Ogrody Przestrzenie Marzenia – pokazujące trendy w urządzania ogrodów i kształtowania krajobrazu, które będzie można podziwiać na powierzchni  około 1.600 m².

W ubiegłym roku wystartowała formuła GaLaBauMesse-App. Cyfryzacja nie zatrzymuje się również w 2018 r. Od wiosny na oficjalnych  kanałach instagram (www.instagram. com/galabau_expo_nuernberg) oraz facebook (www.facebook.com/galabauexpo) działa zielona społeczność GaLaBau-Community.

GaLaBau Landscape Talks

Na zwiedzających w pierwszym i drugim dniu targów czekają ciekawe prelekcje, ich koncepcję opracowała redakcja Garten + Landschaft z wydawnictwa Callwey. Prelekcje odbywają się każdorazowo przed południem, a powtarzane są po południu,  odwiedzenie GaLaBau Landscape Talks można idealnie połączyć ze zwiedzaniem targów GaLaBau.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: