Sukces Rënku

Mnóstwo zwiedzających,  wspaniała oferta oraz wystawcy w doskonałych humorach  – w miniony weekend w dniach 18-20 maja w Gdańsku  odbyła się XVI edycja wspaniałej Wystawy Wiosna w Ogrodzie pod patronatem medialnym „Biznesu Ogrodniczego”. Kiermasz od lat sprawdza się  jako niezwykle skuteczne narzędzie sprzedaży i promocji

Tekst: Agnieszka Idziak

Na targi przybyły tłumy miłośników zieleni. Czuć było wspaniałą handlową atmosferę, wystawcy byli bardzo zadowoleni ze sprzedaży.  Niewątpliwie Wiosna w Ogrodzie odniosła ogromny sukces dzięki kompleksowej ofercie. Na wystawie można było kupić m.in.: rośliny, podłoża, donice, narzędzia, środki ochrony roślin oraz meble ogrodowe. – Kiermasz w Rënku doskonale sprawdza się jako narzędzie sprzedaży. To jedne z największych na terenie województwa pomorskiego targi, które przyciągają wielu miłośników ogrodów nie tylko z Trójmiasta, ale i okolic. Od wielu lat marka Kronen jest na nich obecna. Jak każda wystawa, także i ta, jest doskonałą okazją do bezpośredniej rozmowy i wysłuchania opinii klientów – mówi Paweł Kanderski, kierownik regionu firmy Lasland. Edukacyjny charakter imprezy oraz panująca przyjazna atmosfera sprawiły, że udział w niej wzięły całe rodziny z regionu. Imprezie zawsze towarzyszą dodatkowe atrakcje, które organizatorzy przygotowują wspólnie z partnerami wystawy, m.in. konkursy z nagrodami. Tradycyjnie zwiedzający mogli poznać szeroką ofertę twórców ludowych, miodów, soków owocowych i przetworów. – Cieszymy się z rozwoju imprezy, z dużej liczby wystawców i frekwencji odwiedzających. Kiermasz doskonale sprawdza się od lat jako niezwykle skuteczne narzędzie sprzedaży i promocji, m.in. roślin – mówi Hanna Czapiewska, kierownik Działu Marketingu i Nieruchomości Targów Rënk.

Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-Spożywcze Rënk ma doskonałe warunki do organizowania wystaw połączonych z możliwością zakupów. Utwardzone place, możliwość zaparkowania samochodu w sąsiedztwie miejsc wystawców, zadaszona duża część stanowisk wystawowych czy nawet spora liczba wózków sprawiają, że niezależnie od pogody zakupione rośliny można dowieźć do swoich samochodów. Piknikowy charakter imprez sprawia, że biorą w nich udział całe rodziny, a małe dzieci mogą spędzać czas na zorganizowanym placu zabaw. Okazję tę wykorzystują trójmiejscy strażacy, pokazy sprzętu przeciwpożarowego oraz liczne konkursy promujące bezpieczne zachowania w domach i na ulicach zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród najmłodszej grupy  gości.

 

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: