Garden Arena już za 4 dni

Już tylko 4 dni pozostały do rozpoczęcia Targów Ogrodniczych Garden Arena – najważniejszego wydarzenia na rynku ogrodniczym na północy Polski. Targi odbędą się w dniach 2-4 października w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Arena Mazury w Ostródzie
 

Garden Arena to miejsce prezentacji najnowszej oferty producentów roślin ozdobnych i owocowych oraz firm oferujących narzędzia, podłoża i nawozy, a także inne produkty ogrodnicze. Na targach nie zabraknie ekspertów oraz firm wyznaczających trendy, ukazujących nowatorskie spojrzenie na projektowanie zieleni i pielęgnację roślin. To największe tego typu wydarzenie w Polsce północnej. Część targową uzupełnią panele dyskusyjne oraz wykłady ekspertów, m.in. z Instytutu Ogrodnictwa ze Skierniewic.

Wśród kilkudziesięciu wystawców są firmy z Polski, Włoch, Niemiec, Holandii i Belgii. Targi odwiedzą profesjonaliści zarówno z kraju, jak i z ciekawych rynków zagranicznych, m.in. z Litwy, Łotwy i Rosji. Jesień to doskonały okres do podsumowań sezonu handlowego w sklepach i centrach ogrodniczych oraz przygotowywania planów zatowarowaniowych na sezon 2016, dlatego Garden Arena z pewnością będzie miejscem owocnych rozmów biznesowych. 

Dzięki strefie Garden Arena Hobby zwiedzający będą mogli poznać techniczne nowinki z branży i najnowsze trendy w aranżacji ogrodów. Dodatkowo, w ramach Przyjaznego Ogrodu, rodziny z dziećmi będą mogły skorzystać z przestrzeni pełnej edukacyjnych gier i zabaw. Druga Strefa to Garden Arena Biznes, gdzie przedstawiciele firm będą mogli poznać oczekiwania klientów i podyskutować o nowych rozwiązaniach w branży.

W ubiegłym roku  targi odwiedziło ponad 4 tysiące osób. W tym roku frekwencja będzie jeszcze wyższa, zwłaszcza że w tym samym terminie na sąsiedniej hali odbędą się Targi Myśliwskie Hubertus Arena połączone z Festiwalem Smaków.

Więcej informacji na stronie internetowej www.garden-arena.pl i fanpage’u targów.
 

REKLAMA