Kwazar od kuchni

Poznanie tajników procesów produkcyjnych i integracja z partnerami handlowymi – m.in. takie cele przyświecały spotkaniu w siedzibie firmy Kwazar w Jaktorowie, które odbyło się w dniach 15-16 września, w którym wzięli udział przedstawiciele „Biznesu Ogrodniczego”

Spotkanie było elementem współpracy firm Best-Pest, Kwazar i W. Legutko, którą zainaugurowano przed niemal rokiem. Kooperacja polskich rodzinnych firm polega głównie na realizacji kolektywnych konceptów marketingowych. W ramach współpracy odbywa się również cykl spotkań w zakładach produkcyjnych. W Jaktorowie partnerzy współpracujących firm mieli okazję zobaczyć główne działy firmy Kwazar i zapoznać się z technologiami wykorzystywanymi przy produkcji. 

 – Nasze spotkanie przyniosło wszystkim obopólne korzyści. Jako producent opryskiwaczy mogliśmy porozmawiać o potrzebach i dokładnie poznać oczekiwania konsumentów – zarówno na rynku hobby, jak i profesjonalnym. Nasi partnerzy mogli natomiast poszerzyć swoją wiedzę na temat oferowanego przez nas asortymentu i nauczyć się, jak sprzedawać go bazując na emocjach. Idea odwiedzin w poszczególnych przedsiębiorstwach była biznesowym strzałem w dziesiątkę i z pewnością będzie kontynuowana w przyszłym roku – podsumował spotkanie Cezary Łosiak, członek zarządu w firmie Kwazar.
 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie