„Garden & Trends” już w dystrybucji

Pierwszy numer magazynu „Garden & Trends” trafił do sprzedaży w wybranych salonach prasowych i centrach ogrodniczych na terenie kraju. Ponadto, jako dodatek specjalny dołączony do lutowego wydania „Biznesu Ogrodniczego”, dotrze do prenumeratorów pisma. Egzemplarze „Garden & Trends” będą również rozdawane podczas tegorocznej edycji targów Gardenia.

 
Magazyn skierowany jest do miłośników zieleni, dbających o przestrzeń, w której żyją – balkon, taras, ogród oraz dom czy mieszkanie. „Garden & Trends” odpowiada na potrzeby nowoczesnego, świadomego konsumenta, inspiruje, doradza i śledzi na bieżąco aktualne trendy.

Obecnie widać na rynku wydawniczym zapotrzebowanie na dobre, rzetelne i nowoczesne czasopisma, poświęcone aranżacjom, dekoracjom i innowacjom w zielonej branży – mówi Jarosław Olewicz, dyrektor ds. rozwoju i strategii wydawnictwa Media Experts. „Garden & Trends” tę lukę wypełnia. Pierwszy numer cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Najlepszym tego dowodem jest duże zaangażowanie reklamowe naszych partnerów, które towarzyszyło powstawaniu tej publikacji.


Wydawca, biorąc pod uwagę ogromną popularność tematyki i zapotrzebowanie rynku, podjął decyzję o kolejnych wydaniach magazynu, z których następne zaplanowano już na marzec. 

 

„Garden & Trends” to czasopismo z dużym potencjałem. Poruszamy tematy, jakie interesują każdego posiadacza ogrodu, balkonu czy tarasu, piszemy o nowościach, lifestylowych trendach. Chcemy rzetelnie, nowocześnie i w atrakcyjnej formie przekazać konsumentom wiedzę oraz popularyzować zielone hobby – mówi Karolina Kałdońska, dyrektor zarządzający magazynu.

„Garden & Trends” to magazyn promujący nowe style, inspirujący do zmian i otwierający nowe możliwości. W pierwszym numerze znalazły się m.in. dział popularyzujący trend grow-your-own oraz ideę string gardens czy szczególnie atrakcyjny dział „Smaki ogrodu”, w którym czytelnik znajdzie przepisy kulinarne z wykorzystaniem plonów z ogródka. W kolejnych numerach nie zabraknie równie inspirujących, ciekawych artykułów, prezentujących szerokie spektrum nowości, oryginalnych pomysłów i kreatywnych rozwiązań.      
 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie